reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nati nic się nie martw u mnie też wieczny sajgon [emoji23]
Moje dziecko do mnie dziś dzwoni i mówi że posprzatal dom i podłogi umyl ! Więc pytam jak ? On ze normalnie " mopem " a za chwilę mówi że jak wrócę to muszę mu odkurzacz jeszcze wyjąć bo sam nie ściągnie-przerazona byłam [emoji23] efekt nie był zły....

Nuria rzuć jakimś pozytywem bo dawno nie było [emoji6]

Funia a to wypoczelas co? ...zazdroszczę....

Ness jak się czujesz kangurku [emoji6]?

Bum a weź haha ...bierz starego w obroty ,laba dla niego się skończyła ;) brzusio rośnie?

Carmen jak w domu ? Samopoczucie jak tam?

Lusia to teraz stymulacja do iui ?

Wonder dobrze ze łagodna [emoji58]

Agnes oby pogoda dopisała bo impreza poważna [emoji6]

Nuria nie podchodzimy ...bo oczywiście całe życie mam pod górkę [emoji21]

Majka jak tam?

Arte jak sytuacja?

Dorcia?

Rene widziałam na fb dziewczynki- cudaaa [emoji7]

Mam nadzieję że nikogo nie pominelam- nie chciałam! [emoji6]


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Tak clo w 3dc @ powinna byc 12 w piatek
 
reklama
Nati nic się nie martw u mnie też wieczny sajgon [emoji23]
Moje dziecko do mnie dziś dzwoni i mówi że posprzatal dom i podłogi umyl ! Więc pytam jak ? On ze normalnie " mopem " a za chwilę mówi że jak wrócę to muszę mu odkurzacz jeszcze wyjąć bo sam nie ściągnie-przerazona byłam [emoji23] efekt nie był zły....

Nuria rzuć jakimś pozytywem bo dawno nie było [emoji6]

Funia a to wypoczelas co? ...zazdroszczę....

Ness jak się czujesz kangurku [emoji6]?

Bum a weź haha ...bierz starego w obroty ,laba dla niego się skończyła ;) brzusio rośnie?

Carmen jak w domu ? Samopoczucie jak tam?

Lusia to teraz stymulacja do iui ?

Wonder dobrze ze łagodna [emoji58]

Agnes oby pogoda dopisała bo impreza poważna [emoji6]

Nuria nie podchodzimy ...bo oczywiście całe życie mam pod górkę [emoji21]

Majka jak tam?

Arte jak sytuacja?

Dorcia?

Rene widziałam na fb dziewczynki- cudaaa [emoji7]

Mam nadzieję że nikogo nie pominelam- nie chciałam! [emoji6]


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
A ty czemu nie podchodzisz? Ja musze jutro podjechac do szpitala upewnic sie ze czy lekarz nie ma urlopu
 
Jestem :) ale jak cień człowieka...10 godzin "zapie...nia" w pracy to już przesada...od jutra w lidlu kostiumy kąpielowe jednoczesciowe,letnie sukienki mini i maxi :) padam na twarz,mam dość ....Ja za 5 dni powinnam mieć @ :) dobranoc dupeczki :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia to jedziemy na tym samym wozku bo ja tez @ powinnam za 5 dni dostac[emoji23]
Oby do ktorejs nie przyszla!

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anula- No efekt musiał być 'super' ale fajnie ze się bierze do pomagania i tak sam z siebie [emoji4]

Dorcia- 10 godzin , wodze ze nic się nie zmienia w Lidlu :-/, praca na czas , ja właśnie mojej Nadii chciałam strój kupić , ale zanim wstanę i pojadę to już nic nie będzie :-)

No ja mam nadzieje ze do którejś was @ nie przyjdzie, a najlepiej do wszystkich nie przyszła :-)

U mnie dziś za oknem słońce :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Anula- No efekt musiał być 'super' ale fajnie ze się bierze do pomagania i tak sam z siebie [emoji4]

Dorcia- 10 godzin , wodze ze nic się nie zmienia w Lidlu :-/, praca na czas , ja właśnie mojej Nadii chciałam strój kupić , ale zanim wstanę i pojadę to już nic nie będzie :-)

No ja mam nadzieje ze do którejś was @ nie przyjdzie, a najlepiej do wszystkich nie przyszła :-)

U mnie dziś za oknem słońce :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nic a nic :( wczoraj 23 kosze NF plus 6 nadstawek...do tego OW i mopro no i magazyn,całości....padam na pysk :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia to jedziemy na tym samym wozku bo ja tez @ powinnam za 5 dni dostac[emoji23]
Oby do ktorejs nie przyszla!

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Mam 4 testy i żadnego nie robię :) bez sensu marnować żeby zobaczyć biel [emoji14]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry