reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Niestety to taki nerwos ze nie da się. Poprzednie asystentki chciały się zwolnić. .. ale nie dam się bo podoba mi się ta praca..



Jak mi ktoś taka akcje robi to niestety.. w pozostałych przypadkach po prostu zamykam prace w momencie kiedy wychodzę.


:(



Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Myśle, ze na niego tez jest jakis sposób, tylko jeszcze nikt go nie odkrył.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Myśle, ze na niego tez jest jakis sposób, tylko jeszcze nikt go nie odkrył.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Niech jego żona urodzi i będzie spokój. .. nawet jeden dzień bez niego to jest super atmosfera ale chcę ta umowę wykorzystać na ciążę [emoji29]
Dzięki dziewczyny. . Musiałam się wyzalic. Mój pojechał do mechanika, bo auto stoi już jakiś czas i wszystko siedzi we mnie jeszcze [emoji15]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Niech jego żona urodzi i będzie spokój. .. nawet jeden dzień bez niego to jest super atmosfera ale chcę ta umowę wykorzystać na ciążę [emoji29]
Dzięki dziewczyny. . Musiałam się wyzalic. Mój pojechał do mechanika, bo auto stoi już jakiś czas i wszystko siedzi we mnie jeszcze [emoji15]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Po to tu jesteśmy :)
 
Dzień dobry ....

Tynkus jak tam ? Dalej w dwupaku ? :)

Funia mówisz że oficjalnie jesteś staraczka [emoji6] obyś szybko zmieniła status [emoji4]



Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Hejka:-)

U mnie nadal bez zmian. Spałam jak dziecko w nocy z jedną przerwą na toaletę. Chyba moje dziecko nie chce być terminowe ha ha ha. Byle do 12 i zobaczymy jak tam od dołu.

U mnie pochmurno a u was jak tam? Jakie plany na dziś macie?
 
reklama
Tynkus a to uparciuch

Majkus i u mnie pogoda o dziwo ładna tfu tfu ... a ja dziś wizyta i nie mogę wyników pobrać ze strony -szlak [emoji36]

Dorcia uu będzie się dzialo [emoji6]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry