reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Hejo:-)

Rene jak dorosną też się nie wyśpisz bo zaczną chodzić na dyskoteki i spotykać się z chłopakami, a my matki będziemy siedzieć po nocy w oknie i patrzeć kiedy wrócą te nasze pociechy ha ha ha ha
Paznokietki suuper. Ja się jutro do kosmetyczki umówiłam:-) a co mi tam.

Lusia teraz ciężki okres dla ciebie:-( wiosna i pełno pyłków w powietrzu. Współczuję tej astmy i alergii bardzo.

Anula dobre wyniczki:-)

Wonder uuuu to czekamy na efekty teraz:-)

Funia nie dziwię się, że Ci ulżyło po wynikach. Wiadomo jaka jest przyczyna i jak z tym walczyć. Teraz trzeba działać i na żelaznym zestawie niedługo będziesz się nam tu chwalić brzuszkiem i zdjęciami bąbla z usg.
Tynkaa super , ostatnie chwile dla siebie , potem będzie ciężko. Ja żeby nie moja mama to mogłabym zapomnieć o paznokciach. Ale tak umawiać się z kosmetyczka ze przychodzi do mnie i robi mi i mojej mamie. Więc ściągam ją do siebie żeby zrobiła najpierw mi potem jej i w międzyczasie mam opiekę. Choć dziś nie obyło się bez kombinowania bo małej zachciało się po godz cyca [emoji16][emoji16].
Także kochana szalej i rób się na bóstwo [emoji6]. Nie ma jak dobry humor

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rene no musze korzystać bo zaraz mi się skończy laba:-) no i w końcu trzeba na tej porodówce jakoś wyglądać ha ha ha.
Fajnie, że możesz liczyć na mamę w takich przypadkach:-) no i kosmetyczka spoko, że może przyjechać:-)
 
Co się stało?
Pracuje w korpo. Powiedziałam dziś jednemu coś co mu się nie spodobało. Przed 16 zrobił taki cyrk na pół openu ze szok... a miałam rozwiązanie gotowe. Taki palant ze robi cyrk na głos a później "dobrze dobrze "
A weź ja pirdoooooo i zobaczysz zajdziesz raz dwa ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety.. żeby było to takie proste. To tylko ten jeden palant jest problemem reszta lux. Szef lux, atmosfera również. .. i obowiązki.
Nie mogę rzucić pracy bo zostałam oszukana i musze spłacać kredyt... wiec to nie takie proste.
Stokrotenka w życiu trzeba robić to co się lubi. Poszukaj nowej pracy, stres jaki masz teraz na pewno nie sprzyja ciąży. Znając życie jak zostaniesz bezrobotna, to od razu zajdziesz ha ha ha ha.

Majka u mnie też może być ciężko...rano lab, potem Rossman potem biedronka. Wróciłam do domu i po południu po wyniki i do kosmetyczki umówić się i na ktg...nalatałam się jak głupia i pewnie będzie ciężka noc...
Od razu mam plan pójść na L4. Bez skrupułów.. od razu. Szkoda mi tego stresu, ale mam już umowę na czas nieokreślony i to bym chciała wykorzystać.

Dziewczyny rycze po prostu przez palanta [emoji29]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Pracuje w korpo. Powiedziałam dziś jednemu coś co mu się nie spodobało. Przed 16 zrobił taki cyrk na pół openu ze szok... a miałam rozwiązanie gotowe. Taki palant ze robi cyrk na głos a później "dobrze dobrze "

Niestety.. żeby było to takie proste. To tylko ten jeden palant jest problemem reszta lux. Szef lux, atmosfera również. .. i obowiązki.
Nie mogę rzucić pracy bo zostałam oszukana i musze spłacać kredyt... wiec to nie takie proste.

Od razu mam plan pójść na L4. Bez skrupułów.. od razu. Szkoda mi tego stresu, ale mam już umowę na czas nieokreślony i to bym chciała wykorzystać.

Dziewczyny rycze po prostu przez palanta [emoji29]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Nie przejmuj się debilami, trzeba było mu dogryźć.
 
Pracuje w korpo. Powiedziałam dziś jednemu coś co mu się nie spodobało. Przed 16 zrobił taki cyrk na pół openu ze szok... a miałam rozwiązanie gotowe. Taki palant ze robi cyrk na głos a później "dobrze dobrze "

Niestety.. żeby było to takie proste. To tylko ten jeden palant jest problemem reszta lux. Szef lux, atmosfera również. .. i obowiązki.
Nie mogę rzucić pracy bo zostałam oszukana i musze spłacać kredyt... wiec to nie takie proste.

Od razu mam plan pójść na L4. Bez skrupułów.. od razu. Szkoda mi tego stresu, ale mam już umowę na czas nieokreślony i to bym chciała wykorzystać.

Dziewczyny rycze po prostu przez palanta [emoji29]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Kiedyś tez sie tak przejmowałam wszystkim. Wszystko co w pracy odbijało sie w domu. Az nauczyłam sie mieć wyjebane. W domu ciesze sie obecnością bliskich, a reszte mam w dupie. O wiele mi lżej i wszystkim w koło [emoji1] a nawet trochę irytują mnie koleżanki, które na spotkaniach gadają o pracy, ze szef zjeb, czy ktoś cos i tak dalej... spoko chwile mozna ponarzekać, ale nie cały wieczor [emoji38] człowiek sam sie bardziej nakręca ciagle o czymś rozpamiętując, myśląc, mówiąc.... trzeba umieć postawić kropkę i to co było olać, zostawić w tyle.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Kiedyś tez sie tak przejmowałam wszystkim. Wszystko co w pracy odbijało sie w domu. Az nauczyłam sie mieć wyjebane. W domu ciesze sie obecnością bliskich, a reszte mam w dupie. O wiele mi lżej i wszystkim w koło [emoji1] a nawet trochę irytują mnie koleżanki, które na spotkaniach gadają o pracy, ze szef zjeb, czy ktoś cos i tak dalej... spoko chwile mozna ponarzekać, ale nie cały wieczor [emoji38] człowiek sam sie bardziej nakręca ciagle o czymś rozpamiętując, myśląc, mówiąc.... trzeba umieć postawić kropkę i to co było olać, zostawić w tyle.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Dokładnie popieram, z niektórymi się nie wygra, trzeba mieć wylane.
 
reklama
Trzeba było powiedzieć, że jak ma cos do Ciebie to niech powie prosto w oczy, a nie przy wszystkich popisówe odwala.
Niestety to taki nerwos ze nie da się. Poprzednie asystentki chciały się zwolnić. .. ale nie dam się bo podoba mi się ta praca..

Kiedyś tez sie tak przejmowałam wszystkim. Wszystko co w pracy odbijało sie w domu. Az nauczyłam sie mieć wyjebane. W domu ciesze sie obecnością bliskich, a reszte mam w dupie. O wiele mi lżej i wszystkim w koło [emoji1] a nawet trochę irytują mnie koleżanki, które na spotkaniach gadają o pracy, ze szef zjeb, czy ktoś cos i tak dalej... spoko chwile mozna ponarzekać, ale nie cały wieczor [emoji38] człowiek sam sie bardziej nakręca ciagle o czymś rozpamiętując, myśląc, mówiąc.... trzeba umieć postawić kropkę i to co było olać, zostawić w tyle.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.

Jak mi ktoś taka akcje robi to niestety.. w pozostałych przypadkach po prostu zamykam prace w momencie kiedy wychodzę.


:(



Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry