reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ja jutro wolne, trzeba się wyspać. :)
Agnesis - czekamy na rozwój wydarzeń.
Rene - piękne paznokietki :)
Bum - pokój Lenki super, każda zmiana na nowe jest fajna, tapeta też ładna, ze krzywo trudno, mów wszystkim, ze tak miało być. :D
 
reklama
Hejka dziewczynki! Co ja mam ostatnio za żywot jeden dzień biegam a drugi leżę i zdycham.
Dzisiaj pojechałam do weterynarza i do przychodni, wróciłam do domu bo musiałam siku. Pojechałam do papierniczego, do apteki i pędem do domu no bo siku a potem jeszcze z synem do fryzjera, pół godziny przeczekaliśmy w biedronce z czego 10min w kolejce z jedną herbatą i u fryzjera już brzuchol ciągnął. A jutro ciężko będzie mi dojść z łóżka do łazienki Ehhh
Naskrobałyście tyle że nie odniosę się do niczego [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wnerwilam się na tą robotę. Albo Bóg nas wesprze albo zacznę szukać innej roboty [emoji34] bo już nie wytrzymuje

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Hejo:-)

Rene jak dorosną też się nie wyśpisz bo zaczną chodzić na dyskoteki i spotykać się z chłopakami, a my matki będziemy siedzieć po nocy w oknie i patrzeć kiedy wrócą te nasze pociechy ha ha ha ha
Paznokietki suuper. Ja się jutro do kosmetyczki umówiłam:-) a co mi tam.

Lusia teraz ciężki okres dla ciebie:-( wiosna i pełno pyłków w powietrzu. Współczuję tej astmy i alergii bardzo.

Anula dobre wyniczki:-)

Wonder uuuu to czekamy na efekty teraz:-)

Funia nie dziwię się, że Ci ulżyło po wynikach. Wiadomo jaka jest przyczyna i jak z tym walczyć. Teraz trzeba działać i na żelaznym zestawie niedługo będziesz się nam tu chwalić brzuszkiem i zdjęciami bąbla z usg.
 
reklama
Stokrotenka w życiu trzeba robić to co się lubi. Poszukaj nowej pracy, stres jaki masz teraz na pewno nie sprzyja ciąży. Znając życie jak zostaniesz bezrobotna, to od razu zajdziesz ha ha ha ha.

Majka u mnie też może być ciężko...rano lab, potem Rossman potem biedronka. Wróciłam do domu i po południu po wyniki i do kosmetyczki umówić się i na ktg...nalatałam się jak głupia i pewnie będzie ciężka noc...
 
Do góry