reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Tynkus a to uparciuch

Majkus i u mnie pogoda o dziwo ładna tfu tfu ... a ja dziś wizyta i nie mogę wyników pobrać ze strony -szlak [emoji36]

Dorcia uu będzie się dzialo [emoji6]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
No widzisz, zawsze coś. Ja już załatwiłam. Muszę dzisiaj jakoś się odkrzaczyć i gitara.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej[emoji5]
U mnie pochmurno, zapowiada sie na deszczowy dzien.
Jade na zajecia, i ide ostatni raz do Rossmanna dzisiaj[emoji23] musze korektor kupic[emoji5]
Anulka kciuki za wizytę[emoji7][emoji109]
Agnesis @ brak?
Tynka ale uparty ten Twoj synek[emoji5] ale korzystaj kochana, poki masz jeszcze chwile spokoju, bo pozniej bedzie o to trudno [emoji5]

Mi kolezanka wczoraj opowiadala ze została ciocia w poniedzialek. Jej siostra urodzila 1.5 miesiąca za wczesnie, 2100 miala dziewczynka. Akcja zaczela sie w nocy, ale rano pojechali dopiero do szpitala. Lekarze mowili ze dadza jakies leki aby zatrzymać skurcze, powiedzieli ze juz do porodu ja zostawia w szpitalu. I jej rodzice pojechali po jakies rzeczy dla niej do sklepu, przyjechali a mala byla juz na swiecie[emoji5] urodzila w 25 minut, bez zadnego znieczulenia, naciecia. Wszystko ok, ale mala jeszcze troche w inkubatorze polezy[emoji5]
Takze Tynka nie znasz dnia ani godziny[emoji5][emoji5][emoji5]


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i Ja z kawą. Nie ma to jak wstać o 5 i mieć czas na wszystko [emoji23][emoji23][emoji23], a tak serio to wyglądam jak zoombi już [emoji19][emoji19]

Mała od 5 raczyła usnąć po 8 niewiedząc sama czego chce [emoji22]

Buziaki e-ciocia
1493192102-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rene poszalalas[emoji23]
Śliczna panienka[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry