reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Kamień serca bo już myślałam że jakas Kłoda będzie jak zwykle [emoji58]

@ JEST? GŁOWA BOLI?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

@ nie ma. Głowa nie boli. Jestem pełna energii [emoji38] myśle, ze @ jutro przybędzie, No najpóźniej pojutrze [emoji12]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
A ja po chwili dla siebie i teraz czeka mnie noc wrażeń i pobudka ci 2.5 h
1493142091-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka:-)
Miałam od 4 rano UWAGA....aż 4 skurcze ha ha ha ha. Bolało jak cholera, a potem zasnęłam i obudziłam się o 7.45 i pognałam do lab:-) w drodze powrotnej spotkałam się z koleżanką i powiedziała, że nic mi brzuch nie opadł i latam jak fryga więc jeszcze mi na spokojnie daje 2 tygodnie w ciąży...już nie wiem czy śmiać się czy płakać:-)

W rossie dorwałam bazę pod makijaż tą różową z perełkami. Nigdy nie używałam więc zobaczymy:-)

Anula oj trochę cie te badania kosztowały:-/ ja też włosy zawsze myje wieczorem. W ciąży mi się takie grube zrobiły że szok i może mi 10 na dzień wypadnie tylko..

Agnesis moje włosy są identyczne:-) takie same mam fale ale nie cierpię tego. Wolę mieć proste.

Stokrotenka ja też nie mam pomysłu jakby te kubki myć...ale widocznie ktoś tego używa:-/ ja bym nie mogła chyba.

Wonder jak tam u ciebie?

Nati u mnie też piękna pogoda. Korzystaj ze słoneczka, niech Adaś się dotlenia bo znowu ma padać od jutra.

Arte współczuję migreny:-/ mam nadzieję, że ci przejdzie szybko bo w pracy się umęczysz bardzo. Oby w czwartek już był piękny pęcherzyk z dorodnym jajkiem w środku :-)
Przedwczoraj była owu, wczoraj jeszcze podziałane + luteina na noc. I pije inofem.
 
Tynkus a to cie synu bierze na wstrzymanie [emoji6]

Rene noo pazur extra klasa [emoji39]wyśpisz się jak dzieci dorosną [emoji41]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Tynkus a to cie synu bierze na wstrzymanie [emoji6]

Rene noo pazur extra klasa [emoji39]wyśpisz się jak dzieci dorosną [emoji41]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Jak dorosną [emoji23][emoji23][emoji23] Haha [emoji1]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Do góry