reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nam się udało w 9 cyklu starań i mój jest taki że jemu mnie szkoda było ale żeby sam się przejmował że nie wychodzi to nie zauważyłam i na pewno nie prędko poszedł by się przebadać.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj 1wszy marcu [emoji16]
Ooj dzol to chyba zrobie tak jak mowisz

Nuria pewnie,oni sa zmeczeni [emoji1][emoji1] my w ogole nie myslimy

Agnes ja chyba tez wroce do biegania , dobrze sie czulam po nim

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry i ja [emoji41]

Carmen ja to się do biegania nie nadaje,kondycja masakra,choć jak chodzę na ciczenia to trochę biegamy przy rozgrzrwce ... zdecydowanie wolę rower i już mam plan że jak tylko zrobi się ciepło kupie sobie rolki [emoji39]

Mój też miał opory...ale jak to - nie dam rady bla bla ..wkurzalam się,ale sam zdecydowal że pójdzie bo ja przecież chodzę i nogi rozkladam ... był że 3 razy nawet [emoji6]

Nuria pogadajcie ... faceci są prości potrzebują jasne sygnały i już... no i tak jak Agnes po pewnym czasie przestałam go informować że to już ten dzień,że dni płodne,że trzeba ... bo się chłop napina wtedy i nic dobrego z tego nie wynika ... albo na odwrót że strachu przed niepowodzeniem nie ma nic bo zmeczony np . Oni
Przeżywają na swój chłopski sposób i też wiesz nie jest im to na rękę że jako facet nie może się zrealizować i zmontować tego co trzeba.... więc mówię ci dla zaoszczędzenia twoich nerwow lepiej przemilczec ;) tak samo nigdy go nie informuje że np test zamierzam zrobić bo się chłop napala niepotrzebnie ...



••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
No i chyba tak zrobie, nie bede mu mowic o niczym, choc do tej pory to On zawsze pytal kiedy mi plodne wypadaja, ze musi na ten czas naladowac akumulatory itp[emoji23]
Wiec nie wiem o co mu chodzi.
Dam mu troche czasu i zobaczę co z tego wyjdzie.

Dzis juz marzec, niedlugo me urodziny, tak sie schleje ze kaca bede pozniej przez tydzien leczyc[emoji23]
My tez bedziemy biegac, najpierw musze jakies adidasy kupic.
W Deichmannie jest promocja do -75 % z karta na buty jesień zima[emoji106]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja testy owu i niektore ciążowe używałam tylko jak on był w pracy,takze zawsze zatailam bo po co ma sie stresowac. Juz z natury jest narwany [emoji1][emoji1]


Anula rolki [emoji7][emoji7] zajebi..te sa, moze pomysle ehehe



Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuria a mój też pyta aa ja mu na to zdawkowo że przez cały cykl trzeba się starać albo że nie czas jeszcze - jakoś tak lepiej ;)

Noo kocham wiosnę... ja będę balowac w kwietniu [emoji39]
No i me dziecię 10 lat skończy - szok [emoji6]

Ness jak się czujesz kochana?

Rene kącik super ;) jak twe kręgi?

Nati młody wagę ma konkretną;)

Mamuśki wiosna idzie,słońce świeci... nowy miesiąc
Pokażcie brzuchy [emoji41][emoji39]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
U mnie dziś wstrętnie za oknem , tyle że w miarę ciepło , witam się z kawą.

Mój robił badania nasienia 9 lat temu z polecania gina , i teraz czyli po 6 miesiącach starań tez gin powiedział że hormonów mi nie przepisze jak nie zobaczy wyników męża , wiec grzecznie poszedł .

Anula- ja tez kocham wiosnę , jak widzę te rosnące listki na krzakach i drzewach to mi humor poprawiają .

Bum- No i szafa jest !!!

Agnesis - nawet jak zawiesisz starania to nas nie opuszczaj :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mogę wrzucić samorobne, muszę synka poprosić jak wruci żeby zrobił mi jakieś lepsze bo nie mam dużego lustra [emoji23]
1488357508-aaaaaa.jpeg


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maja konkret ;)

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Do góry