reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Hej dziewczyny;) Jutro powinnam dostac miesiaczke (28dc) , od kilku dni bola mnie miesnie, czuje sie mega oslabiona, temp w pochwie 37,5 mierzona rano i wczoraj i dzis, oprocz tego delikatne bole brzucha i z tylu kregoslupa, dzis lekka zgaga. Zrobilam najczulszy jaki jest , negatywny. Czy to znaczy ze napewno nie jestem w ciazy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oczywiście życzę Ci ciazy, ale wiem z własnego doświadczenia, ze im więcej odczuwasz objawów tym bardziej mozesz być pewna ze to nie ciaza [emoji6] poza tym test na 90% pokazałby już chociaż cień. Nie wsłuchuj sie w swoj organizm za bardzo i nie myśl o tym. Ciaza lubi zaskakiwać.


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
Oczywiście życzę Ci ciazy, ale wiem z własnego doświadczenia, ze im więcej odczuwasz objawów tym bardziej mozesz być pewna ze to nie ciaza [emoji6] poza tym test na 90% pokazałby już chociaż cień. Nie wsłuchuj sie w swoj organizm za bardzo i nie myśl o tym. Ciaza lubi zaskakiwać.


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.

Tez watpie, ten dzisiejszy test pozbawil mnie wiekszosci nadziei, no ale w koncu nie spieszy mi sie , to dopiero pierwszy cykl wiec chyba nie musze sie jeszcze martwic ze cos jest nie tak:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co dziewczyny.... dalej ćmią mnie jajniki, nie jest to mocny ból raczej takie uczucie, że je czuje.:baffled: Owu miałam chyba 4 dni temu, , więc od 4 dni mnie ćmią. Mam 25 dc przez to wcześniejsze opóźnienie. Boje się, ze to jest powtórka z zeszłego miesiąca gdzie mi się @ zatrzymała.:( Co myślicie? Iść do gina na kontrole czy czekać do @? Nie plamie ani nic, @ miałam normalną.:confused::confused:
 
Wiecie co dziewczyny.... dalej ćmią mnie jajniki, nie jest to mocny ból raczej takie uczucie, że je czuje.:baffled: Owu miałam chyba 4 dni temu, , więc od 4 dni mnie ćmią. Mam 25 dc przez to wcześniejsze opóźnienie. Boje się, ze to jest powtórka z zeszłego miesiąca gdzie mi się @ zatrzymała.:( Co myślicie? Iść do gina na kontrole czy czekać do @? Nie plamie ani nic, @ miałam normalną.:confused::confused:
Poczekaj jeszcze trochę...ovu dopiero co była więc te bóle mogą mieć różne podłoże....

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Wiecie co dziewczyny.... dalej ćmią mnie jajniki, nie jest to mocny ból raczej takie uczucie, że je czuje.:baffled: Owu miałam chyba 4 dni temu, , więc od 4 dni mnie ćmią. Mam 25 dc przez to wcześniejsze opóźnienie. Boje się, ze to jest powtórka z zeszłego miesiąca gdzie mi się @ zatrzymała.:( Co myślicie? Iść do gina na kontrole czy czekać do @? Nie plamie ani nic, @ miałam normalną.:confused::confused:


Kochana mnie ćmiły oba jajniki do samej @, jeszcze wczoraj czułam prawy
Zauważyłam że mam tak w tych cyklach w których mam owulacje
W tych ktore podejrzewam że były bezowulacyjne, tak nie było [emoji19]
Tak sobie tłumacze że to pracujące ciałko żółte powoduje dolegliwości
Dziwne to wszystko, bo napierdzielał mnie mega lewy jajnik a na usg ginka podejrzewała owu z prawego, nie ogarniesz [emoji52]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Poczekaj jeszcze trochę...ovu dopiero co była więc te bóle mogą mieć różne podłoże....

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
Co to za list moj?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t0d [emoji188]
 
Nie wiem w zeszłym miesiącu miałam podobnie, później doszły mi inne objawy, myślałam, ze to ciążowe a się okazało, że się @ zatrzymała
 
Nie wiem w zeszłym miesiącu miałam podobnie, później doszły mi inne objawy, myślałam, ze to ciążowe a się okazało, że się @ zatrzymała
Kochana ty w ciąży byłaś , beta byłą pozytywna , więc ciąża była , ale zapewne biochemiczna...
Mnie po owu też długo jajniki ćmiły :)
 
reklama
Do góry