reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Anula ja najchetniej juz teraz zaczela bym sobie powoli kupowac ubranka, chocby na razie te z promocji[emoji23] ale moj by mnie zabil chyba[emoji23]
Noo ja mam termin okresu na poniedzialek, ale pewnie dostane w niedzielę[emoji23]

Sztuka kochania idz idz! Polecam[emoji106]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Nie bądź taka pewna siebie koleżanko [emoji38] .... nigdy nic nie wiadomo...

Noo malusie ubranka są mega - plus taki ze jak.wszyscy do okoła w ciąży albo dzieci mają to jest kogo obdarować

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Majka pilas sama czy moglas z cytryna?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Mogłam z cytryną ale myślałam że w połowie wysiądę kazała szybko wypić i tak mnie zaczęło drapać w gardle że myślałam że się udławie. Poleci na dół po wodę żeby chociaż łyka wziąć. Tłusty czwartek byłby lepszy faktycznie na takie okazje ale wczoraj miałam i tak napięty grafik a tu na tą glukoze to trzeba się zapisać. Jeszcze godzina....

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mogłam z cytryną ale myślałam że w połowie wysiądę kazała szybko wypić i tak mnie zaczęło drapać w gardle że myślałam że się udławie. Poleci na dół po wodę żeby chociaż łyka wziąć. Tłusty czwartek byłby lepszy faktycznie na takie okazje ale wczoraj miałam i tak napięty grafik a tu na tą glukoze to trzeba się zapisać. Jeszcze godzina....

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ważne że Już po , to teraz się wynudzisz co :)?

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Ważne że Już po , to teraz się wynudzisz co :)?

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
Ech masakra dla mnie najgorsze jest samo siedzenie naczczo. Nic to, jeszcze pół godziny i będzie odpękane [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dasz rade Majka


Ja planow na weekend nie mam.


Mowilam wam,ze poszlam do lekarza ogolnego po progesteron [emoji16][emoji16]

We wloszech jest tak,ze mowisz sekretarce albo telefonicznie albo idziesz na mniejsce co.sie.chce a lekarz przepisuje.

Mi ginekolog ten z nfz nie chcial dac a ogolny zawsze mnie zadowoli ahaa. Kazdy lek mam na zyczenie.

Oczywiscie nic nie zaplacilam,bo mam tu taki nr na nieplacenie za leki i za wizyty,bo ja bezrobotna jestem [emoji1][emoji1]
1487924180-aaaaaa.jpeg


Kiedyy brac, po owu najlepiej?? Ja nie wiem kiedy mam owu,nic nie czuje i testow sikanych nie mam. Co prawda ide na zywiol..
Laski doradzcie co i jak. Ta dowcipna to lepiej wieczorem?? W sumie moglabym tez polknac ale sie boje skutkow ubocznych.....

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majka dasz rade[emoji8] masz jakas gazetę do czytania? Szybciej czas zleci[emoji5]

Dawno nie bylo pozytywa tutaj, więc prosze spinac poslady[emoji7]
Anula, Agnesis jakies objawy po magicznym clo?

Mnie zalewa od rana uczucie gorąca, wszystkie okna pootwieralam a i tak mi gorąco[emoji23]



Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Carmen po owu brać trzeba i najlepiej dwa razy dziennie rano i wieczorem. A skutki uboczne mozna mieć tez przy przyjmowaniu dowcipnym. Progesteron da o sobie znać [emoji39]
Nuria objawów brak [emoji6]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
O kufa Agnes

Boje sie. W sumie z clo nic.mi nie bylo i nic nie czuje :( może z progesteronem bedzie podobnie. To co?? Radzisz lepiej w buzie u gory czy w ta buzie na dole ? [emoji23][emoji23]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry