reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dzol pierniczki , tez mnie to czeka , ale nie zbyt lubię robić hehe [emoji4]

My po obiedzie i spanie mnie naszlo [emoji48][emoji48]


wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :)

Hmm od czego by tu zacząć, więc piszę od początku :) Chciałabym dołączyć do Was i mam nadzieję,że przyjmiecie mnie z otwartymi ramionami :)
Wraz z mężem zaczęliśmy starać się o dzidziusia - jesteśmy prawie świeżo upieczonym małżeństwem bo już minął miesiąc hurra he he, dopiero za nami 1 cykl starań zakończony fiaskiem., ale nie poddajemy się. Wczoraj zakupiłam testy owulacyjne 1 raz w życiu i zaczęłam też od wczorajszego dnia testować :) poszło lepiej niż myślałam :)

Kilka lat temu w ciąże zaszłam bez żadnych problemów za pierwszym trafionym jak się okazało razem , ale niestety w 7 tygodniu poroniłam..... jestem dobrej myśli, że w końcu i teraz się uda :)

staram się za dużo o tym nie myśleć, aleee też nie da się tak zapomnieć ;)


Pozdrawiam Was wszystkie i czekam na zaakceptowanie ;p heh hehe hehe

Buziaki :*
 
marc jasne witamy [emoji4]
Szybkiego ujrzenia 2 kreseczek ! [emoji110][emoji110] , choć nie zawsze się to szybko udaje...

Majka ty się nie możesz denerwowac ! [emoji35]

Dzol no widzisz jaki kochający mąż [emoji4] a dostalas ten inofem w stacjonarnej ?

wff2krhmvaem9yip.png
 
marc jasne witamy [emoji4]
Szybkiego ujrzenia 2 kreseczek ! [emoji110][emoji110] , choć nie zawsze się to szybko udaje...

Majka ty się nie możesz denerwowac ! [emoji35]

Dzol no widzisz jaki kochający mąż [emoji4] a dostalas ten inofem w stacjonarnej ?

wff2krhmvaem9yip.png
Ech widzisz. Tak się cieszylam że nie mam żadnych jazd i spadku nastroju, żadnej burzy hormonów a jak zaczęłam płakać to końca nie było widać.
Marc witaj! Który dziś dzień cyklu?
 
reklama
xBumx tzn. nie tylko standardowo witaminki wczoraj kupiłam jakiś zestaw minerałów i standardowo kwas foliowy w sumie

majka :) dzisiaj dopiero 10 :), ale jakoś od pół roku mam wrażenie, że owu przy cyklach mam bardzo wcześnie - nie wiem, zawsze po @ już zaczynają mi się ogromne pokłady śluzu... nigdy też nie korzystałam wcześniej z testów owulacyjnych no, aż do wczoraj także to jest coś nowego i nie wiem czy zdołam odróżnić wyniki tych kreseczek hmmm
 
Do góry