reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Carmen no jasne , ze mogła by zostać , chociaż nie daje @ po tylku.
A termin @ zmieniamy czy jeszcze czekamy? [emoji4]

Patunia robilas test?

Agnesis spiochu wstawaj [emoji14]


wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Carmen ten folik co ja biore ma tylko , taki skład :
kwas foliowy 0,4 mg, substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, wapnia wodorofosforan bezwodny, krzemionka koloidalna bezwodna.

Ja marzne z psem , a ta zamiast robić to obserwuje [emoji23]
1479633564859.jpg


wff2krhmvaem9yip.png
 

Załączniki

  • 1479633564859.jpg
    1479633564859.jpg
    111,9 KB · Wyświetleń: 171
Bum samemu niby nie mozna robic. Na szczescie przyszla zona mojego kuzyna jest polozna i w dodatku mieszka w bloku obok. I bierze tylko 15 zl za wizyte. Bym mogla miec za darmo w przychodni, no ale wez jezdzij codziennie po pracy...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobra z tym folikiem, zapytam sie w srode [emoji51][emoji51][emoji51] bo nie moge sie zawsze sama leczyc. Zadna doktorowa ze mnie ahahaa.
Bummm na moje mozemy wpisac miesiaczke od wczoraj..tylko ze nie mam pewnosci czy sie menda rozkreci [emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry