reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Artemida może być szczęśliwa siódemka może byc [emoji4]

My po obiadku dziś miałam kluseczki z pieczenia z szynki sosik i czerwona kapusta zasmazana [emoji108]

A mi ząb wychodzi i ucho mnie boli ...

wff2krhmvaem9yip.png
 
reklama
Hejka ja wyspana , obiad nastawiony w piekarniku szyneczka się robi a teraz jeszcze wskoczylam do łóżka bo zimno hehe [emoji5] u mnie śnieg jeszcze nie spadł...

@ się skończyła , bzykanko było od dzisiaj miałam temp mierzyć , ale nie nastawilam budzika ! [emoji33] jutro już znów zaczynam..

Majka jak się czujesz? [emoji4]

Artemida a ty te clo bierzesz już? Ciekawe co tam u Ciebie wyhodowano [emoji4]
Moja mama ostatnio zrobiła z gazet taka i moj bebolek :

Zobacz załącznik 782578

wff2krhmvaem9yip.png
Ale cudowna choinka!

Czuję się w miarę ok psychicznie remont mnie zaczyna przytlaczac, trochę się naspszatalam plecy mnie rozbolały i leżę :)
 
Ja miałam pieczeń z szynki, sosik, ziemniaczki i domowe świeże buraczki [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji176] [emoji175] taki polski obiadek na obczyźnie :-D

...czekanie na coś co i tak się nie wydarzy zawsze boli...
 
Leniwa niedziela się kończy i jutro trzeba rano wstać !!!

Bum- czuje się dobrze dziękuje , tak imię mamy wybrane będzie Adaś po dziadku . Fajna na choinka taka oryginalna :-).

Tynka- na ja prawie tak jak Ty u mnie 20 tydzień , z dziewczynki zrobił się chłopiec :-), a Ty kiedy kolejne prenatalne data już jest ?

Agnesis- ja tez wole lato i wiosnę w zimie czyje się taka powolna

Zuzkon- 18,5 to nawet spory :)

Widzę ze ogórkowa rządzi , z Nadią w ciąży jadłam słodycze a z Maksem ogórkową i teraz tez bym jadła ogórkową :)

Luska- ach te tarczyce, u mnie było wszystko ok przed ciążą , a teraz mam niedoczynność i zwiększono mi dawkę

Miłego wieczora :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewuszki[emoji4]

U mnie też senna niedziela. Korzystam jak mogę i dwa dni łaziłam po centrach handlowych ale raczej do towarzystwa bo bez sensu kupować ciuchy dla siebie w tym okresie. Może mnie ruszy bo jutro pełnia. Plamienie ustalo ale dopiero po tym jak czop wyleciał a dzisiaj nad ranem tez jeszcze coś wylecialo.

Lusia, wiem że Ci ciężko i to wszystko się tak cholernie ciągnie ale dopóki wszystkiego nie wyregulujesz to będzie ciężko o maluszka. Może teraz jak ustawisz tą tarczyce to akurat.

Ogorkowa, jak ja lubię takie kwaśne zupy. Zresztą ja bardzo lubię wszelakie zupy. U mnie w domu rodzina wielopokoleniowa i utrzymała się tradycja dwudaniowych obiadów. Także dzisiaj śląski obiad. Rosół z makaronem, a na drugie kluski śląskie, czerwona kapusta, rolady i sos grzybowa. Kocham[emoji177]

Jeszcze do tego cały weekend w domu bez męża siedzę. Cały czas bebnia w tv o czyszczeniu ekspozycji w media expert to mi chłopa zwerbowali. Żeby jeszcze coś w tv leciało ale tu nic nie ma.

Jestem w 38 tygodniu ciąży[emoji4]
Czekamy na Ciebie syneczku[emoji173]
 
Co tam porabiacie wieczornie ?

U mnie drineczek w ruch i bigosik będę robić na jutro [emoji5]

1479063296923.jpg


wff2krhmvaem9yip.png
 

Załączniki

  • 1479063296923.jpg
    1479063296923.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 212
reklama
Do góry