reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Mi w czasie owu jest niedobrze [emoji40] a w tym cyklu czulam sie rewelacyjnie ...
A dziewczyny jakby pecherzyk nie pekl to temp w gore by nie szla?...

Mania pozyje , pozyje to jest taka menda zlosliwa [emoji38]

wff2krhmvaem9yip.png
Wydaje mi się że by nie wzrosła gdyby nie pękł. Podniesienie temp powoduje progesteron iwalniany z ciałka żółtego ktôre tworzy się z pękniętego pęcherzyka, więc tak na logikę [emoji4]

Napisane na HTC Desire 510 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Melduje u mnie biel vizira.
Wzdęło mnie jak cholera, zaraz czuje franca mnie zaleje.


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Bum czuje się chyba normalnie. Czasem mnie trochę mdli jakby i mam slinotok ale ok. Trochę mnie boli z jednej strony i tym się martwię. dziś w związku z tym jadę do lekarza. USG mieć nie będę chyba że zleci osobno bo w gabinecie nie ma. Zobaczymy

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lavazza a Ty ile dni po termibie jestes?

Agnesis ...:-( mam nadzeieje ze ten cykl nie bedzie popiepszony! I bez plamien.

Ja nie wiem jak wyyrzymam do 9.11 bo wtedy mam wizyte .Ale wczesniej nie ma sensu..

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim
No to troche mnie pocieszylyscie, ze nie tylko mnie boli. Bo to rozrywanie jest paskudne
Bum to prawda przy tamponie nic się nie czuje!!!! Ja ogólnie kocham się w tamponach hehe.i tez jadę na nich chociaż tego gó... nie czuje jak zlatuje!!! :(
Dziewczyny snil mi się dzis mój zmarly kolega !!! Tez was odwiedzają we snach zmarli?? :) wierzycie w ogóle we sny?? Bo ja tak :)
 
Mam strasznego lenia dzisiaj. Kopnijcie mnie w cztery litery, bo sie podnieść nie mogę [emoji53]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
reklama
Do góry