reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Mnie dobiły te plamienia przez prawie cały cykl. Paranoja. Nawet biel vizira mnie tak nie dobija jak ten popieprzony cykl. A @ już czuje w kościach.


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
reklama
Eh taki nasz los kurde czemu jednym sie udaje a nie chca nie maja warunkow a tutaj czlowiek serce by oddal i dupa...

Artemoda mysle ze psycholog nie zaszkodzi

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom

Już kiedyś chciałam iść do psychologa, nawet miałam już skierowanie i umówioną 1 wizytę...ale wyjechaliśmy za granice i się odwlekło. A tu ciężko o takie wizyty
 
W końcu trochę odpoczynku [emoji4]

Co tam laseczki porabiacie?...

agnesis testujesz jutro? [emoji38]

wff2krhmvaem9yip.png
 
Bum nie wiem wlasnie, bo moje plamienia chyba sie rozkręcają i moze nawet jutro dostanę @ [emoji55]



______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
reklama
Dzol ja bralam od 2dc - 6dc ...
Owu przy dawce 2x1 mialam w 15dc , a 4x2 mialam w 16-17dc...

lavazza jak sie czujesz , bylas na becie? Kiedy ci wychodzi tp i podaj ostatnią @ [emoji4]

agnesis buuuuu nie lubię tego nie lubię , czeu nam się nie może udać [emoji30]


wff2krhmvaem9yip.png
 
Do góry