reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Eolinka glupolu :p no po co tak wczesnie? Tylko sie zdolowalas niepotrzebnie wynikiem zrobionym masakrycznie wczesnie. Nie wiem czy komukolwiek tak wczesnie cos by wyszlo :p chyba, ze z 5-raczkami :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja rok temu tez wyraźnie czulam zagniezdzanie tylko zaluje ze nie zapisywałam kiedy zrobilam pierwszy test
U mnie pozytyw wyszedl w 11dpo. Zrobilam go tak wczesnie tylko dlatego, ze czulam wyraznie zagniezdzenie. Inaczej czekalabym grzecznie do 14dpo, czyli do terminu @.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
no ja rok temu tez dokladnie czulam zagniezdzanie tylko nie pamietam kiedy zrobilam test i zaluje ze tego nie zapisywałam :baffled:
 
Eolinka glupolu :p no po co tak wczesnie? Tylko sie zdolowalas niepotrzebnie wynikiem zrobionym masakrycznie wczesnie. Nie wiem czy komukolwiek tak wczesnie cos by wyszlo :p chyba, ze z 5-raczkami :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ej mi w ostatniej ciąży wyszedł w 24dc, 9dpo, a piecioraczkow tam nie było, ale właśnie miałam szybko zagniezdzenie :p

Eolinka najwiarygodniej to zrobić 14dpo ;) ale wiem że ciężko wytrzymać :)
 
Ostatnia edycja:
Eolinka Ty to widzę strasznie niecierpliwa jakby w czymś mialo ci to pomoc. Skoro dziewczyny piszą ze za wcześnie to za wcześnie. Test to zrob w dniu spodziewanej miesiaczki choc i to nie daje ci gwarancji ze cis wyjdzie nawet super bobo strumieniowy.
A co do dyplomów testow itd u nas w Polsce niestety panuje popieprzony tok myślenia -doświadczenie. Tylko skąd po studiach pytam sie ,go nabyć. Ja pracuję juz 10 lat w banku wrrrr . Udało mi sie dostać tam bez żadnych znajomości ale czasy kiedy pracowało sie tam jeszcze te 6 lat temu a teraz -mobbing ,plany z kosmosu to nie życzę nawet wrogowi. Ja w banku nabawilam sie nawet nerwicy i wrzodów zoladkar

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka dziewczyny:-)
Ja dziś mam w końcu wolne. Powiem wam że dwa dni pod rząd po 12 h to dla mnie za dużo:-( o 20 już spalam a dziś od rana leżę w łóżku. Oby do wizyty i ja chyba poproszę o tydzień zwolnienia chociaż ...

Eolinka myślę że na test za wcześnie. Jeszcze nic straconego:-) chociaż mnie test wyszedł bardzo wcześnie bo już 9 dpo a dzień później beta 131. W 12 dpo miałam już 368 bety. Czy mam pięcioraczki okaże się 31 sierpnia:-) do tej pory się dziwię jakim cudem tak wcześnie mi się dzidziulek zagnieździł.

Maziajka jak rano teścik u ciebie?

Bum przyszła @?

Agnesis jeśli masz okazję to nie bój się iść do sądu. Wredna baba niech ma nauczkę, a ty na pewno znajdziesz lepsza pracę, w której będzie normalna atmosfera.

Evee jak tam u ciebie? Który to tydzień?

Oleczka, Karola a wy już powoli szykujecie się na spotkanie z synkami. Ale ten czas leci. Ja poczekam do wizyty serduszkowej i chyba chociaż jednego bodziaka kupię żeby oczy nacieszyć.
 
Kochana a jak to wyczulas? Skąd wiedziałas ze to to?

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe na poczatku nie wiedzialam :p myslalam, ze sobie wkrecam. Test jednak potwierdzil, ze to nie byl moj wymysl :)
Czylam to jako mocne cos a'la akurcze, klucie, jakby mi ktos macice podlaczyl pod prad i co chwile traktowal impulsem [emoji23] takie uczucie klucio-razenia. Trawalo jakies 5 dni, zaczelo sie 6dpo.
Nigdy czegos takiego nie doswiadczylam i bylo bardzo wyrazne, az nieraz sie skrzywilam na twarzy.

Ja rok temu tez wyraźnie czulam zagniezdzanie tylko zaluje ze nie zapisywałam kiedy zrobilam pierwszy test

no ja rok temu tez dokladnie czulam zagniezdzanie tylko nie pamietam kiedy zrobilam test i zaluje ze tego nie zapisywałam :baffled:
Ja mam apke i tam sobie wszystko notuje :)

Ej mi w ostatniej ciąży wyszedł w 24dc, a piecioraczkow tam nie było, ale właśnie miałam szybko zagniezdzenie :p

Eolinka najwiarygodniej to zrobić 14dpo ;) ale wiem że ciężko wytrzymać :)

Wyjatek potwierdza regule :p



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka dziewczyny:-)
Ja dziś mam w końcu wolne. Powiem wam że dwa dni pod rząd po 12 h to dla mnie za dużo:-( o 20 już spalam a dziś od rana leżę w łóżku. Oby do wizyty i ja chyba poproszę o tydzień zwolnienia chociaż ...

Eolinka myślę że na test za wcześnie. Jeszcze nic straconego:-)

Maziajka jak rano teścik u ciebie?

Bum przyszła @?

Agnesis jeśli masz okazję to nie bój się iść do sądu. Wredna baba niech ma nauczkę, a ty na pewno znajdziesz lepsza pracę, w której będzie normalna atmosfera.

Evee jak tam u ciebie? Który to tydzień?

Oleczka, Karola a wy już powoli szykujecie się na spotkanie z synkami. Ale ten czas leci. Ja poczekam do wizyty serduszkowej i chyba chociaż jednego bodziaka kupię żeby oczy nacieszyć.
Ojej, 12h w pracy to już długo... Odpoczywaj! No i kciuki za wizytę serduszkową. &&&&

U nas już 13 tc, szybko leci... W poniedziałek usg prenatalne i już nie mogę się doczekać.

Ja jeszcze nic nie kupiłam maluchowi. Poczekam do przynajmniej połowy, tak jak z Lilą.

Dzisiaj uświadomiłam sobie, że już za ok 5 tygodni powinnam czuć pierwsze ruchy! [emoji3][emoji3][emoji3]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry