reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Lavazza ja czułam ze dwa dni przed testem takie skurcze macicy jakbym miała okresu dostać. Ale to tylko jeden dzień trwało. Może to było zagnieżdżenie ale nie wiem.
 
reklama
Evee o ja! Już 13 tygodni? Daj znać po prenatalnych:-) Ja dziś zaczęłam 6 tydzień. Gdzie tu do prenatalnych a co dopiero pierwszych ruchów....ło matko ale mi się dłuży narazie.

Jeśli chodzi o pracę to naprawdę za dużo trochę...tym bardziej że ja prawie cały czas na nogach jestem...wczoraj wróciłam wykończona i pobolewał mnie brzuch...
 
Ja w pierwszej ciąży to nic kompletnie nie pamiętam abym odczuwała... jakieś półtora tygodnia po skaplam się ze okresu ni ma... i wyszła blada kreseczka i wtedy dopiero panika. .. do dziś mężowi wypominam co mi powiedział jak go obudziłam ni powiedziałam. .. "chciałaś to masz" ...

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciąży to nic kompletnie nie pamiętam abym odczuwała... jakieś półtora tygodnia po skaplam się ze okresu ni ma... i wyszła blada kreseczka i wtedy dopiero panika. .. do dziś mężowi wypominam co mi powiedział jak go obudziłam ni powiedziałam. .. "chciałaś to masz" ...

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom

Hahahaha [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z rana [emoji6] kurcze dzis zaczelam brac clo. Mam dawke 3x1 a dopiero wczoraj mi sie przypomnialo i zobaczylam ze gin mi przepisal opakowanie 10 tab. [emoji45] pije saszetki ( niby tez na pecherzyki) ale kto wie czy ona wg dziala i ma chociaz dzialanie jednej tabletki [emoji45] nie wiem czy w aptece mi na przypal sprzeda a powiem ze recepte doniose [emoji45] brakuje mi raptem 5 tabletek [emoji22][emoji22]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z rana [emoji6] kurcze dzis zaczelam brac clo. Mam dawke 3x1 a dopiero wczoraj mi sie przypomnialo i zobaczylam ze gin mi przepisal opakowanie 10 tab. [emoji45] pije saszetki ( niby tez na pecherzyki) ale kto wie czy ona wg dziala i ma chociaz dzialanie jednej tabletki [emoji45] nie wiem czy w aptece mi na przypal sprzeda a powiem ze recepte doniose [emoji45] brakuje mi raptem 5 tabletek [emoji22][emoji22]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
zależy na kogo się trafi... ja w swojej miejscowości mam aptekę gdzie panie znają mniej więcej ludzi i można donieść receptę. Przynajmniej na te leki co zażywa się stale.

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzol a ja mam dwa opakowania , ale expresem , zeby na jutro bylo to nie da rady [emoji52]

Dzien dobry , dopiero wstalam ! [emoji33]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
reklama
Do góry