reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Witaj Lawazza :)
Tutaj każda z nas jest odrębnym przypadkiem i jak widzisz borykamy się z różnymi problemami :/. Robiłaś jakieś badania?
 
reklama
Hej lavazza :)

Bum, Sloneczko bardzo mi przykro, ze ta malpa tak sie bawi z Toba. Mam nadzieje, ze kiedy w koncu trafisz na leczenie to uda sie ta wredna malpe wymusztrowac, ze na podstawie Twojego cyklu bedzie mozna zegarki atomowe nastawiac :)


PS Krawienia ciag dalszy [emoji322][emoji322][emoji322][emoji322]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lavazza hehe ja juz tez niczego nie kumam w moim ciele. Powoluje sie na mierzenie tempki i na testy owu!!! A oprocz tego chyba duzo modlitw ;) moze poskutkuje cos [emoji43][emoji72]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Dzis tu faktycznie cichutko ,Bo kazda na swoj sposob wkurw..... ;) No chyba ze dziewczyny sie staraja :)

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
Ja powinnam mieć wczoraj, albo dziś owu ( chociaż testy nie pokazują :/, ale śluz jest) więc działałam ostro ;), a Mąż oczywiście już twierdzi, że bliźniaki będą ( naiwniak :D)
PS: ja przyjmę ile będzie, nawet 4-raczki . Byle donosić ciąże i aby zdrowe były
 
reklama
Ja powinnam mieć wczoraj, albo dziś owu ( chociaż testy nie pokazują :/, ale śluz jest) więc działałam ostro ;), a Mąż oczywiście już twierdzi, że bliźniaki będą ( naiwniak :D)
PS: ja przyjmę ile będzie, nawet 4-raczki . Byle donosić ciąże i aby zdrowe były
Czasem testy sie myla Bo znam wiele takich przypadkow, a jak jest sluz to tez nie jest zle. Dzialaj,dzialaj teczowa [emoji23]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Do góry