reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
We wloszech mieszkasz czy tylko tak przypadkiem wtawilas wloski nick ? Bo i widze,ze kawka jest [emoji4]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Carmen24l coś ty! Kawoholiczka nie z tej ziemi ze mnie jest! niedługo zamiast krwi kawa w żyłach mi popłynie ;-) Lat jeszcze 29 - za równo miesiąc stuknie trzydziecha, małżonek - sztuk 1, córka - sztuk 1. Perełka moja w grudniu skończy 3 lata. Mieszkamy sobie na polskiej wsi w centrum naszego kraju, oboje pracujemy i próbujemy okiełznać nasze życie. Staramy się od początku roku, ale tak od czerwca zaczynam czuć jakąś presję wewnętrzną i sie testowaniem stresuje...
 
BUM nie martw się....Mi wczoraj pokapało, a dzisiaj nic..... Też mnie cholera strzela. Ostatnio bliżej mi było do cykli 28 dniowych, ale jak widać chyba stres robi swoje.....Moze się rozkręci....Jeszcze chwila i też mi 40 stuknie - 40 dni cyklu :p
I też bym chciała już zacząć nowy cykl.....
 
Jak pijesz lavazze to dobra jest :) a tak na marginesie to ja tez sie boje zawsze testowac, zaraz cala sie trzese haha
To ktory cykl staran? Rozumiem pierwszy ?

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Nie, nie pierwszy. Siódmy, ale w trakcie jeden miałam zachwiany...a ile mi nadziei narobił to szkoda słów - pewnie zresztą same kobietki wiecie! Tak tak czarnobylska dizewczyna jestem :p
 
Ja tez Czarnobylska ..wiem jak to jest probowac i siie rozczarowac..ja co prawda teraz mam 2 cykl a juz od zmyslow odchodze [emoji33]
Zobaczymy jaki bedzie ten cykl. Nic nie pisze,nie mowie zeby nie wykrakac :(

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Przed pierwszą ciąża miałam wszystko jak w zegarku. Dwa tygodnie przed okresem miałam zawsze kłucie jajnika i wiedziałam że to jest dobry moment. A teraz to czuje się jak dziecko we mgle. Owulacja się bawi ze mną w ciucuubabke. .

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry