reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Kochana u mnie całe osiedle w ciąży, a w najnowszym katalogu Castoramy babeczka z brzusiem reklamuje różne bajery :D Nie wspominam o mamach w szkole ...



Witaj :)



Tu to można wróżyć chyba raczej ,,, śluz biały po owu nie musi oznaczać już ciąży a ból brzucha może być objawem typowo subiektywnym Trzymam kciuki :)



Jak mówiła tak też uczyniła :D Masz Ty silną wolę ... ja bym się za te testy łapała z samego rana :D

kamka_84 - Witaj :) Bo wcześniej chyba nie miałam okazji:)



No wyspałam się to jestem :D WeeeeeekEND :D



Anula dzień dnia leżing stosuje - ja też chce :D
Czesc NeSSi...[emoji9]

Napisane na HUAWEI P6-U06 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeeeeja dopiero weszłam do domu , mała musieliśmy przekupić zabawka bo z sali zabaw nam nie chciala wyjsc [emoji16]
Rodzice cwicza a ta sie bawi na calego [emoji13]

Jugo zmachana strasznie udaa mnie juz bola wiec jutro chodzić nie bede haha [emoji23]
Najlepsze jest to ze z P zglodnielismy i se sami hamburgery robimy takie swojskie [emoji12]

 
Ostatnia edycja:
Hejka:-)

Julia jutro robisz kontrolna betę? Na pewno będzie super przyrost:-) pewnie jesteś lekami obstawiona prawda?

Nessi ja dziś też jadłam loda ale takiego włoskiego. Pyszota:-) jak się okres nie pojawi to kiedy teścik ponowny? Ja dziś patrzyłam na allegro na testy clearblue ale to zdecydowanie nie na moją kieszeń.

Bum gratuluję treningu. Ja miałam dwa podejścia do siłowni. Niestety to nie dla mnie. Nie cierpię ćwiczyć w tłumie spoconych facetów o dupiatych lasek, które non stop mierzą cie wzrokiem czy oby na pewno gorzej wyglądasz...
Wolę biegać albo ćwiczyć u siebie z chodakawska, mel b albo Natalia Gacka.

Lusia kochanie napisz co u ciebie? Jak się czujesz? Jak monitoring?

Kamka kiedy test?
 
Tynka akurat jak my jezdzimy to mało ludzi jest , a laske to ino jedna widzialam , tak zbytnio to się tym nie przejmuje [emoji16]
To był mój drugi raz a P jedzi 3 razy w tygodniu, karnet na miesiąc mam to musze go wykorzystać P ma na rok haha ja nie dotrwam na baank [emoji13]

Edit:co na wiwczorek planujecie ?
Mi sie szampan chłodzi [emoji41]



 
92Tynka92 z tym testowaniem to do Jogusi :D Ja nie testuję = czekam na pewną @ :D
Lody .... narobiłyście mi smaka. Sklep jakieś 20 metrów a mi się tyłka ruszyć nie chce :D
 
Ness faktycznie myślałam o Jugo. Wybacz pomyłkę ale 3/4 dnia na słońcu spędziłam i mi się lekko mózg zagrzał:-) poza tym ostatnio nam forumowiczek przybyło i zaczynają mi się nicki mylić.
Ja też czekam na okres:-) dobre i 20 zł miesięcznie co na testach zaoszczedze.

Bum a ja mojego męża siłowni dzikie tłumy zawsze no chyba że na 8 rano bym jeździła...w dodatku mnóstwo dziewczyn i to takich zgrabnych że się zielona z zazdrości robiłam jak na nie patrzyłam.

Jutro mam dyżur a w niedziele jadę a obiad do siostry i rodzicow z okazji 2 urodzin mojej siostrzenicy. Ale mi stracha napędziła wczoraj jak w u niej byłam! Pszczoła ją uzadlila w nogę. Masakra aż się trzeslam ze strachu bo jakby była uczulona to nawet karetka by nie zdążyła dojechać...Dobrze ze się tylko na strachu skończyło. Dostała maść i syrop odczulajacy.
 
Tynka a weź bo ty figury nie masz fajnej bo jak cie maachne!
Ja tam legins na brzuch zarzuce i mam to w tylku [emoji16]

 
reklama
Do góry