reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Skończyłam sprzątać ! okna pomyte tez ! Siła zero .... Brawo Ja [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Xbumx - wiadomo ze wszyscy chcą zdrowe, starając się trzeba chcieć przede wszystkim dziecka - a płeć to sobie można próbować zaplanować jak się nie uda to trudno. Ale.wyszlam z zalozenia ze czemu nie ;) - oj To jest bardziej zaawansowane aniżeli odstęp sam w sobie. I zawiera Jony, ph,dieta, suplementacja, odstęp, fazy księżycowe, i tam takie inne ;). Hahah :) , wpadnij na topic jak zaplanować płeć poczytać co nieco to zobaczysz ;).

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Micurka haha nie dzięki , ja tam chciałabym żeby się szybko udało , płeć mi tam nie potrzebna [emoji6]
Ale życzę ci aby się dziewczynka udała bo ty o dziewczynce tak ?

Anula a moze też tak do mnie ?
Moje okna wołają umyj mnie w końcu ! [emoji16]

 
Micurka haha nie dzięki , ja tam chciałabym żeby się szybko udało , płeć mi tam nie potrzebna [emoji6]
Ale życzę ci aby się dziewczynka udała bo ty o dziewczynce tak ?

Anula a moze też tak do mnie ?
Moje okna wołają umyj mnie w końcu ! [emoji16]

Spokojnie po kolei ... :) tylko żeby mi wena nie wyparowala ;)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Anula hahaha spokojnie do mnie możesz nawet za tydzień ino niech mi ktoś je ujmyje [emoji16]
Bo ja tam nie umie a P musze namawiać...

Miciurka no to oby się udało [emoji6]

Quwa mojego P nawiedziło i oglądaja step up 4 na Polsacie hahaha [emoji23]
A ja tam mam forum i szampana ! [emoji485]

 
reklama
Witam sie wieczorowo. Cały dzień zmarnowany. Musiałam się czymś zatruć no to nie ma innej możliwości... Tylko nie wiem czym bo jadlam to samo c K a jemu nic a on na takie sprawy delikatny... A miałam iść odebrać nowy dowód z paskudnym zdjęciem jak to do dokumentow ;) na pocieszenie fotograf przywiózł nam zdjęcia w koncu. Są piękne! Nawet ja się sobie podobam mimo że nie jestem ani trochę fotogeniczna i na żywo wyglądam o wiele lepiej ;) Wieczorne przytulanki oczywiście były i mnie otrzezwily trochę. Testy dziś z ledwo co widoczna druga kreska także po owu już :) K już śpi ja oglądam Jasia i Małgosie na tvn. K mnie tak kocha że próbował mnie przytulić i w rezultacie dostałam kolanem w leb;) ale przynajmniej nie chrapie i słyszę tv :D

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry