reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Dzień doberek my już w domku a kotelki ucieszone [emoji4]

Proszę o wszystkie aktualizacje do tabelki na priv kochane [emoji6]
Oraz kto kiedy jakie wizyty kochane , raz raz podawać ! [emoji8]

Ciężarówki Oleczka , Kruczyca, eveee, karola , julia hop hop co u Was bo nati o nas nie zapomina [emoji6]

Karola piękne rosniecie , niech Szymus rosnie [emoji8]

Zuza sto lat ! [emoji8][emoji6]



NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170]
 
No w końcu jesteś! Nie wyjeżdżaj już więcej na tak długo bo dziewczyny zapominają o wizytach i okresach.
A co gorsiejsze, tęsknimy razem z Twoimi kotełami, i piesełami :D
Witaj powrotnie w babyboomowym raju płodności :D:D
 
Nessi hahahaha nie na razie nic nie planuje kochana [emoji6]
Co wyczekujemy razem @ ? A może wskakujemy na kwietniowki czy majowki już? [emoji16]


NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170]
 
Nessi hahahaha nie na razie nic nie planuje kochana [emoji6]
Co wyczekujemy razem @ ? A może wskakujemy na kwietniowki czy majowki już? [emoji16]


NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170]

No nie wiem, nie wiem ... kusząca propozycja ....w żadnych z tych miesięcy jeszcze nie rodziłam :D Musi być ten pierwszy raz nie ? Ostatnio to przez zaspy z wózkiem się przebijałam - dla odmiany miło by było po zielonej trawce nie ?:D
 
Nessi no, no ja tak samo a tak na te miesiące z wozkiem super by bylo , wręcz przyjemnie [emoji4]
U mnie jak wchodze na slynnego fajsbuka to same ciąże az czasek mnie to drażni [emoji14] ale quwa czekam jeszcze no a jak [emoji9]


KAROLA 08.08 - glukoza z obciążeniem
NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170]
KAROLA 14.09 - podglądamy bejbika [emoji169]
 
Nessi no, no ja tak samo a tak na te miesiące z wozkiem super by bylo , wręcz przyjemnie [emoji4]
U mnie jak wchodze na slynnego fajsbuka to same ciąże az czasek mnie to drażni [emoji14] ale quwa czekam jeszcze no a jak [emoji9]


KAROLA 08.08 - glukoza z obciążeniem
NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170]
KAROLA 14.09 - podglądamy bejbika [emoji169]
U mnie na osiedlu - same ciążę :D Albo wózki albo brzuszki :D
 
Hej[emoji4]

Sezon letni to i wózków pełno. Ja swego czasu też wszędzie je widziałam.

Bum, wypoczeta? Pewnie tak[emoji4] Ja tez wczoraj w Brennej byłam ale ja konkretnie w Leśnicy byłam u rodziny.
 
Hej! [emoji4] My u rodziców na weekend.
Wczoraj zrobiłam badania + glukoza na czczo. W środę idę do gin na NFZ z wynikami. Jeśli glukoza na czczo będzie ok, to wtedy obciążenie glukozą.
29.08. mam usg genetyczne.
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i brzuszki!!! [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry