reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Karola przestań jaki grubas moje dziecko przy kręgosłupie najwidoczniej ułożone :D z Zuzia to już w 3 msc mnie wywalilo a w 6 pytali czy już do porodu :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca a weź , ja to sie boje ze mi skieroowanie na oddział da , bo przeważnie dają ....

 
Kruczyca oooo nie wiem czy dam radę tak bez mojego dziecka [emoji16]
A ty kiedy testujesz kochana ? [emoji8]

 
Xbumx haaha takie zostawianie dziecka jest masakra chociaż teraz mi dobrze jakk ktoś ją weźmie na chwilę żebym odpoczela[emoji14]a u endo będzie dobrze[emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oleczka twój brzuszek tez widoczny i cudny :)



Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Hej
Nie czytałam dokładnie co u was bo nie miałam kiedy. W pracy sajgon trochę.

Oleczka i Karola piękne brzuszki. Tak wam zazdroszczę tych małych lokatorów (ale w pozytywny sposób zadroszcze ).

Bum dziewczyna mają rację. Jak trzeba będzie to pójdziesz na dwa lub trzy dni i zrobią ci wszystkie badania i będziesz miała czarno na białym. A bez małej jakoś wytrzymasz:-) jak pójdziesz drugie rodzic to też będzie musiała z tatą zostać przecież.

Jeszcze dwie godziny i do domu...jutro wolne...
 
reklama
Do góry