reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Uff ogarnęłam:-) miałam dwugodzinny nawał pracy. Teraz do 19 mam zamiar odpoczywać.

Julia piękny wynik! Kropek zakorzeniony i zostaje z mamusią na najbliższe 8,5 miesiąca w brzuchu.

Jugo kurde rób betę w poniedzialek koniecznie plissss! Ale nas trzymasz w napięciu. A dziś chociaż teścik zrób!

Nati działaj! Ja już myślałam że to test ciążowy jest:-)
 
reklama
Cudne wiesci dzisiaj!!

luska kurcze rewelacyjna poprawa!! Dwa razy wiecej zdrowych plemniczkow!! Twoj malz szaleje :) oby tak dalej i powodzenia!

julia aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cudna beta!!! Niech rosnie i rosnie i rosnie sliczniutko :* kropkowi musi byc milusio u mamusi, ze taka sliczna beta wyszla :)

nati/misio fiu fiu jaka endo porzadna i pecherzyk <3 To teraz tylko dzialac :) zaciskam kciukasy za sliczna owulke :)

A propos miesiaczek to moja znajoma dostala anemii przez czeste i obfite krwawienia. Przypilnuj morfologii.

Jugo zawsze na zakupach mam tak, ze jak ide specjalnie cos kupic to niczego nie znajduje a jak ide o tak przy okazji i to niesmierdzac gotowka :D to znajduje przepiekne rzeczy...taka zlosliwosc losu.

Aaa czytam wlasnie, ze malpy nie ma! I niech zolza nie smie przychodzic!


Ja mialam ciezki dzien w pracy, podbrzusze klulo. Teraz sobie odpoczywam a chlop za zakupach a potem obiadek bedzie gotowal :)

Ehh jak ja zaluje, ze nie mige robic prywatnie bety :( uspokoilabym sie. A tak musze czekac. Moze uda mi sie zbalamucic we wtorek lekarza i da skierowanie. Przeciez ja osiwieje do usg 28 maja.

A 28 maja ide prywatnie, inaczej musialabym czekac do 20 czerwca!!! holenderski system prowadzenia coazy to jedna wielka porazka!!!!!!! [emoji35]
 
A mnie coś dzisiaj mdli , aż test zrobiłam aale krecha jeedna więc może szybciej @ juz [emoji4]

 
nati: piękne endometrium! Kropeczek będzie miał gdzie się zagnieżdżać! :) I piękny, dorodny pęchol :D Krótsze cykle to statystycznie wiecej szans na zostanie mama, więc dobre strony też mają :D

tynka: odpoczywaj :) Testu nie zrobię, bo nawet nie mam. Po tym napadzie co zrobiłam 2, które kupiłam już nie kupowałam nowych. Musimy do poniedziałku wytrzymać :D Chociaż może jutro przyjdzie.

anula: a ty jak się czujesz? :D

kruczyca: jak mija sobota? U nas jakoś sennie się zrobiło i na drzemkę poszliśmy. Ponad 2h spaliśmy :D

paraplu: taaaak, ja też tak mam :/ Kupiłam 2 pary spodni, a wcale nie poszłam po nie :D Mam nadzieję, że lekarz da we wtorek skierowanie na betę!

xbum: teraz ty szalejesz z testami :D:D:D

julia: dało radę ogarnąć lekarza dzisiaj?

A nam się zachciało smażonych ziemniaków w talarkach (takich jak w dzieciństwie się jadło) a do tego jajko sadzone i kefir :D A no i sałatę zrobiłam. Och! Jak ja już chcę młode, polskie ziemniaczki!!!
 
Jeszcze pół godziny i do domku. Oczy na zapałki mam juz:-/ pogoda okropna...pada i pada...

Jugo a ja sobie we wtorek zrobię teścik a co mi tam:-)
Ale pyszności zrobiłaś o ja...chętnie bym zjadła takich talarkow :-)

Co tam robicie dziewczynki? Jak wam sobota mija.
 
Jugo są już młode ziemniaki u nas już są [emoji4]
A weź jakoś mnie skusilo no ale nie potrzebie ...



Edit: my u teściowej wiec juz chce do domu [emoji2]
 
tynka: już prawie 19 i w końcu odsapniesz :) Niech cię teścik wtorkowy zaskoczy pozytywnie! :D

xbum: u mnie młode są ale albo z Cypru albo z Hiszpanii :/ Na takie polskie to chyba będę musiała poczekać do czerwca :| Szybko zleci! A może szybciej się pojawią :) A co tam dobrego u teściowej? Tak w odwiedziny wpadliście? Czas zwalnia jak się u teściowej siedzi :D
 
Jugo poszlismy na spacer i jakos zaszlismy do niej [emoji16]
Ale juz chce do domu iść ale P z tesciem cos tam robią..

Edit : nawet dobrze ze weszlismy bo winko znów dostałam od tescia [emoji4]

 
reklama
Do góry