reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Tynka ja z infekcja baardzo długo się meczylam az gin przepisal mi gynazol taki krem z aplikatorem do srodka , on tam aż przez 3 dni siedzialo + ja i P przez miesiac bralismy tabletki i przeszlo super mam spokoj juz pol roku.
A tak to ja sie wyleczylam a P mógł być zarazony bo u mezczyzn się to niczym nie objawia i mnie zarazal i tak w koło ...
Wiec jak to nie pomoga to musicie razem te tabletki brać [emoji6]

 
Tak Anula do 19.00. Dzis ma dyżur gin którego nie lubię za bardzo:-/ chyba eska do swojego napisze po prostu. Tantum rosa, clotrimazol i lacibios femina nie pomagają za bardzo:-/

Hej Tynko nie znamy się ale widzę ze jesteś w potrzebie to pomogę jak moge:)
Ja też bardzo często miewałam infekcje, co się wyleczylam to po seksie mnie piekło :/
W końcu moja ginka dala nam maść przeciwgrzybiczna :) i ja sobie ja aplikowalam do środka a mój mąż smarować sobie interes przez 5 dni i zero seksu:) i w ten sposób się wyleczylam raz na zawsze:)
Okazało się ze mąż mnie ciagle zarazal:/
 
Tynka - wiem,pamiętam Cię z wątku o planowaniu płci ;) - jak tam.leczenie idzie ? Jakieś postępy ? Wiesz co , lactovaginal ja polecę na infekcje bo przywraca florę bakteryjną,pewnie też probiotyk doustnie powinnaś brać. I mąż się musi clotrimazolum tez smarować. Tak jak juz ktoś tu napisał. Obydwoje musicie :) . U mnie zwykle było tak ze dostałam tabletkę jedna i krem i przechodziło .

Kruczyca - hahha, niezła gadka , mój też podobnie z gadka na śpiocha a wczoraj ja do niego gadam on mi coś odpowiada później poszłam po coś na chwile przychodzę on już chrapie, minęło 5 min a on zaczyna gadać jakbyśmy jeszcze tamta rozmowę prowadzili haha - wiesz jak gdyby nigdy nic - chyba nie zczaił ze zasnął - musiałam go wybrechac :D


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam

Ja juz krew upuscilam teraz czekac na wyniki!

Miciur ja robilam wykresy cyklu a co?

No pogoda dzis nie rozpieszcza;)
A ja z domu wyszlam w 3/4 leginssach a jak byl upal to dlugie spodnie nosilam hehe!

Tynka
Ja nigdy niemialam dzieki bogu zadnej infekcji! Wspolczuje nam nadzieje ze szybko znajdziesz sposob by sie tego pozbyc.
Najelpiej skontaktuj sie ze swoim ginem.
 
reklama
Do góry