reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Kruczyca oj bidulko , oby jutro było lepiej [emoji8]
Piękne na pewno fotki są a jakie wesołe [emoji13]
A z chrapaniem wez masakra moj P jak spi na plecach bo ja na jego cycku przewaznie albo pod pacha (ahh te zapachy) to masakra piluje strasznie [emoji23]

 
reklama
Ooo to coś chyba w tym stylu , kiedyś to mu nawet pokazywałam to się oburzył [emoji16]
1463175188386.jpg


 

Załączniki

  • 1463175188386.jpg
    1463175188386.jpg
    54,5 KB · Wyświetleń: 232
Haha mój to w każdej pozycji chrapie... Na plecach, na boku, na brzuchu. Ten tydzień to masakra... O 4 usypiam bo wtedy przechodzi w tryb czuwania i pilnuje budzika ;) nic na niego nie działa. Kiedyś starczyło że go polaskotalam czy coś a teraz to mogę go tluc i co najwyżej warknie głośniej :D czas chyba na zakup plasterkow na chrapanie

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca nie to mój serio ino na plecach , potem ino o broc sie co trochę jest [emoji16]
Potem mi P zeby sie odegrac to mowi ze jaa tez chrapie a nie ma takiej opcji [emoji87]

Oooo mi sie mordeczka drze , chyba pora spać [emoji4]


 
Ja zawsze przy anginie jak mam wszystko zawalone chrapne raz! Bo zaraz się budzę :D ja mam kijowy sen i wszystko mnie budzi. No tez chyba pójdę bo chwilowo ucichl :D dobranoc :*

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja też mam kijowy , słyszę jak nawet z malej zjeżdża koldra i szybko lece ja przykryć do drugiego pokoju [emoji23]
Wiec te chrapanie jest straszne a żadnych stoperow do uszow nie wloze [emoji4]

Do jutra/dziś dobranoc [emoji8]

 
reklama
Do góry