reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bum wolalam o 13 nie wiedzieć ale sprawdzając liste obecności. W dzienniku i tak bym sie w końcu skapnęła. A K chorowal tylko w dni plodne :D Po tygodniu mu przeszlo
 
reklama
hej ja jak zwykle mdlosci, ale kupilam z recepty od ginki takie czopki i na noc wzielam i nocka przespana, poranek lepszy, bo zjadlam, teraz juz mdlosci wrocily
pogoda brzydka, bo zimno, deszczowo i wietrznie
 
Nessi- mi na początku cieżko się pisało z telefony ale się przyzwyczaiłam , wiadomo im większy ekran to wygodniej
Lux- u nas rano było pięknie a teraz tez już robi się zimno i zaraz będzie padać
Kamila- u mnie jest podobnie ... nikt nie był w ciąży , a jak ja zaczęłam się starać to co druga kuzynka/koleżanka w ciąży


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) piątek 13go? Dla mnie fajne dni :) chciałam brać ślub w listopadzie w piątek 13 ;) jak dla mnie data idealna na takie uroczystości ;) K już prawie się zgodził ale przesądy wygrały z rozsądkiem[emoji14]mnie od rana brzuch pobolewa. Spac to cały tydzień mam problem.. Miłego dnia!

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u mnie też wszyscy w koło zachodzą tylko nie ja [emoji30]

Kruczyca mnie też coś boli podbrzusze więc łącze się z
tobą ..

Lux a do kiedy chcesz pracować ?

 
U mnie też dzieci, ciążę i tak w kółko. Ale myślę już innymi kategoriami. Kilka lat temu było wiadomo ze wpadka i nikt zbytnio się nie rozplywal nad tą sytuacją póki się dziecko nie urodziło :) teraz weszlam w taki wiek gdzie ludzie zaczynają myśleć o rodzinie i dzieciach na poważnie i wiem ile stresu jest z tym związane. Większość ludzi nie zwraca uwagi póki sytuacja ich nie dotyczy. Tez na początku myślałam że młodzi jesteśmy to co to jest dla nas ;) a tu psikus

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry