reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Wątpię, ze komuś uciekł. Raczej starszy pies, wolno chodzi, cos ma chyba z tylnymi łapami, bo ciąga je dziwnie. Zjadła dwie puszki, wypiła wodę. Chodziła za mną cały czas, jakby sie bała, ze ucieknę. Jak ja pan zabierał to prawie sie rozpłakałam. Mam nadzieje, ze sie komuś zgubił [emoji17] jak pan przyjechał po nią, to siedziała przytulona do mnie, sie zdziwił, ze o tego psa chodzi. Jak nikt sie po nią nie zgłosi to moze wezmę ja do mamy, ale tam byłaby w sumie sama [emoji53] ale chociaż miałaby dom, jedzenie, picie, No i codziennie bym z nią wychodziła [emoji55]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Śliczny, :) Pewnie komuś z posesji nawiał ..:) Zadzwoń do TOZu:)

Zadzwoniłam jak tylko weszła za mną na ogród i wyjsć nie chciała. Tylko, ze tak mi żal było ja oddawać. Oby znalazł sie właściciel. My zawsze mieliśmy szczescie do przybłęd. Psy i koty, zawsze sie cos przybłąkało. Do tej pory wszystkie przybłędy zostawały u nas, ale teraz jak mam psa to niemożliwe [emoji20] a mamy więcej nie ma jak jest i nie wiem czy by pies był w ogóle szczęśliwy [emoji53]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Carmen24l u mnie od razu chlusnęło nie rozkręcało się długo. Już mam prawie koniec. Na szczęście szybko odpuściła i nie była obfita tak mocno. Dziś 3 dzień cyklu, 1 zastrzyk z rana był - bolesny jak jasny gwint prawie się popłakałam :-(

Na pocieszenie

1496511580-aaaaaa.jpeg


1496511662-aaaaaa.jpeg


1496511853-aaaaaa.jpeg

Prawie mam swojego wymarzonego migdałka [emoji7] [emoji7]
"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
reklama
Do góry