reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Dziewczyny bardzo mi smutno z powodu @ .
Anula wierze , ze w koncu Wam sie uda [emoji11]
Bocki ciazowe dla Was , mam nadzieje , ze bedzie pozytywnie !
1496513967-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t4d [emoji594]
 
Arte tak myslalam zeby kupic wlasnie sobie pare hybryd i lampe i robic sobie pazurki. Bo normalny lakier schodzi mi po 2-3 dniach, nawet ten z wyzszej polki niestety .
Wlasnie w takim stylu jak masz teraz chce slubne sobie zrobic, tylko ze rozyczki bym chciala w 3d[emoji23] takie troche odstajace, widzialam na necie i sie zakochałam[emoji7]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Moje ślubne [emoji5] [emoji5]

1496516484-aaaaaa.jpeg


1496516506-aaaaaa.jpeg


"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
Arte piękne pazury [emoji7]
Lusia a moze nie bedzie wcale @ [emoji848] oby, oby [emoji110][emoji110][emoji110]
Wiecie co, wrzuciłam ogłoszenie na fb w sprawie psa i właścicielka napisała do mnie, ze po co oddawałam psa, ze mogłam go puścić wolno, ze ona go teraz nie odbierze, bo trzeba 200zl zaplacic. Ku*wa pies sie błąka od jakiegos tygodnia, była ulewa, burza, upały jak cholera. Pies stary, ledwo człapie. Najlepiej jakby zdechł na tym upale. Przecież mógłby go samochód potrącić. Mógłby go zabrać jakis debil i zrobic mu krzywdę, ludzie sa różni. Sama go chyba wezmę i tyle.
Moja tez uciekała wiele razy, ale my od razu szliśmy jej szukać, żeby nic sie jej nie stało. Owszem zdarzyło sie, ze nie mogliśmy jej znaleźć, wtedy moj łaził, a ja czekałam w domu. Kiedyś przyszła o północy i sie do drzwi dobijała. Zaplacic tez zapłaciłam za nią 400zl. Ale nigdy bym tak jej nie olała [emoji52]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Arte piękne pazury [emoji7]
Lusia a moze nie bedzie wcale @ [emoji848] oby, oby [emoji110][emoji110][emoji110]
Wiecie co, wrzuciłam ogłoszenie na fb w sprawie psa i właścicielka napisała do mnie, ze po co oddawałam psa, ze mogłam go puścić wolno, ze ona go teraz nie odbierze, bo trzeba 200zl zaplacic. Ku*wa pies sie błąka od jakiegos tygodnia, była ulewa, burza, upały jak cholera. Pies stary, ledwo człapie. Najlepiej jakby zdechł na tym upale. Przecież mógłby go samochód potrącić. Mógłby go zabrać jakis debil i zrobic mu krzywdę, ludzie sa różni. Sama go chyba wezmę i tyle.
Moja tez uciekała wiele razy, ale my od razu szliśmy jej szukać, żeby nic sie jej nie stało. Owszem zdarzyło sie, ze nie mogliśmy jej znaleźć, wtedy moj łaził, a ja czekałam w domu. Kiedyś przyszła o północy i sie do drzwi dobijała. Zaplacic tez zapłaciłam za nią 400zl. Ale nigdy bym tak jej nie olała [emoji52]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Ja pierdziele co za baba tępa :( Bardzo to przykre, widać pies łańcuchowy albo tylko do pilnowania ...i ma go w (___)___) :( Kretynka ...
 
Do góry