reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Anula, nie rezygnuj, ze starań. Proszę Cię byś zrobiła pełną diagnostykę. Już i tak tyle trudu poczyniliście: badanie plemników, ty sprawdzałaś zrosty...porobiłaś badania hormonalne. Tak jak Funia pisze, po 3 poronieniu już powinnaś na NFZ porobić badania - nie daj się - walcz bo warto. Wiesz przecież, że dziewczyny z wątku poronień nawykowych walczą cały czas pomimo przeciwności. Poszukaj dobrej kliniki leczenia niepłodności - bo tu wiedza zwykłego ginekologa jest za mała. Może In Vitro? Jesteś jeszcze młoda dziewczyna - wszystko przed Tobą. Tylko walcz o swoje.
 
reklama
Anula odpocznij jeśli tego potrzebujesz
Ale popieram Nessi w całej rozciągłości, walcz
Walczysz dla siebie, męża i syna
Wiem trudno dzwigać ten ciężar, ale nie bez powodu ten trud spoczywa głównie na kobietach, bo to my jesteśmy silniejsze, faceci by tego nie udźwignęli.
DASZ RADĘ
Ja w to wierze, ale musisz uwierzysz przede wszystkim TY
Trzymam kciuki za Twoje siły do walki, by wróciły [emoji110][emoji110][emoji123][emoji123][emoji123]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Ja w tej chwili nawet próbować zajść nie mogę, bo mój mąż uważa że teraz nie jest dobry czas i to będzie w sumie 3cykl bez starań
Źle mi z tym straaasznie
Ale musze czekać
Ja bym wiele dała by mieć chociaż szanse na próbowanie
Ale nic już więcej nie mogę zrobić, jedynie czekać [emoji17]
Ja wiem że jieudane próby dobijają, ale walczysz
Ja nie mogę walczyć.....
I robię dobrą minę do złej gry

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Ostatnia edycja:
Anula popieram dziewczyny walcz ja jestem tu od 2014 roku i dalej nie mam dziecka ale sie nie poddam tez potrzebowalam przerwy pol roku mi zajelo zanim doszlam do siebie po 3 nieudanym iui. Odpocznij i wroc prosze
 
Carmen tak wiem,jestem tu na bierzaco ,ale zrozumialam ,ze Anula napisala ,ze malpa sie rozkrecila.
Ale moze tak jak piszesz nie wszystko stracone.
Chcialam dobrze doradzic

A ja po powrocie z ip...mialam bardzo duze brazowe plamienie,jechalam jak na sciecie,zrobili usg i jest [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wg usg 6t1d wg om 5t5d
Poplakalam sie tam ze szczescia.
Niewiadomo skad plamienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Carmen tak wiem,jestem tu na bierzaco ,ale zrozumialam ,ze Anula napisala ,ze malpa sie rozkrecila.
Ale moze tak jak piszesz nie wszystko stracone.
Chcialam dobrze doradzic

A ja po powrocie z ip...mialam bardzo duze brazowe plamienie,jechalam jak na sciecie,zrobili usg i jest [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wg usg 6t1d wg om 5t5d
Poplakalam sie tam ze szczescia.
Niewiadomo skad plamienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Najważniejsze że jest
Trzymam kciuki
Będzie dobrze, bądź dobrej myśli [emoji110][emoji110][emoji110]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Anula jeszcze nic nie jest przesadzone, moze to tylko plamienie bo jestes po terminie @.
Pamietam jak kiedys odrazu polecialam do gina jak tylko mialam poz. test ale plamilam i on do mnie ze to z zagniezdzenia. Wiec moze tak samo jest u Ciebie. Zrob jutro bete, w srode powtorz i bedziesz wiedziala na czym stoisz.

Ja od wczoraj biore luteine podjezykowa i od rana mam rozowy papier. Nie wiecie czy to normalne po lutce?


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Anula jeszcze nic nie jest przesadzone, moze to tylko plamienie bo jestes po terminie @.
Pamietam jak kiedys odrazu polecialam do gina jak tylko mialam poz. test ale plamilam i on do mnie ze to z zagniezdzenia. Wiec moze tak samo jest u Ciebie. Zrob jutro bete, w srode powtorz i bedziesz wiedziala na czym stoisz.

Ja od wczoraj biore luteine podjezykowa i od rana mam rozowy papier. Nie wiecie czy to normalne po lutce?


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Może być po lutce
Ja też o niej plamiĺam [emoji52]
Po duphastonie nie plamiłam nigdy

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Anula jeszcze nic nie jest przesadzone, moze to tylko plamienie bo jestes po terminie @.
Pamietam jak kiedys odrazu polecialam do gina jak tylko mialam poz. test ale plamilam i on do mnie ze to z zagniezdzenia. Wiec moze tak samo jest u Ciebie. Zrob jutro bete, w srode powtorz i bedziesz wiedziala na czym stoisz.

Ja od wczoraj biore luteine podjezykowa i od rana mam rozowy papier. Nie wiecie czy to normalne po lutce?


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Może, na ulotce są możliwe skutki uboczne ..
 
reklama
Do góry