reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bedziem siedzieć o suchych ryjach z krakersami i woda, żeby wa£ki i dupy pogubić [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
No a ja mam jeszcze postanowienie , ze chce wrócić do wagi z przed ciąży z Leną - a do 60kg mam sporo nadto [emoji33] wiec mam nadzieje , ze w rok dam rade + mam tego dietetyka na koniec października , wiec trzeba bedzie sie przestrzegać [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
reklama
Taaa zycie to zycie ,nic nie poradzimy,ja wiem (domyslam sie) ,ze ciaza daje w kosc,ale ja akuart siostrZe ktora poronila dwa razy nie powiedzialabym ,ze przynajmniej ma sie w co ubrac na wesele,bo to prZykre.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Czasami można coś palnąć ... jestem pewna, że nie chciała Cię w ten sposób celowo urazić. Ja na tym wątku bez bóli przyznaję, że staram się o swoim stanie pisać jak najmniej bo wiem, że to działa dziewczynom na nerwy - to zupełnie zrozumiałe...też tak miałam. I wiem też z punktu widzenia staraczki jak szybko zapomina się, że ta babeczka która jest teraz w ciąży - też swoje przeszła by do tego dojść. Nie oszukujmy się ... większość z Nas tutaj ma od roku wzwyż miejscówkę zaklepaną ...1 rok - 12 cykli ..
Ja miałak takich cykli 12 x 4 + 2 poronienia na tym forum tu z obecnymi dziewczynami przeżywałam.
 
Dodam coś jeszcze do apropo: ''nie mam się w co ubrać'' - zdaje się, że każda z Nas ma taki dylemat niezależnie czy jest w ciąży czy nie :) Taka nasza natura :)
 
@NeSSi wiem ,ze kazdy moze cos palnac ....wkurzona bylam np jak widzialam ,ze pali wiedzac o ciazy ,a czlowiek dmucha i chucha na siebie.
Na pewno nie chciala mnie urazuc,nie mowie ,ze jestem jakims jajeczkiem ale....przykro mi sie zrobilo[emoji4]
Z reszta nie ma co gadac bo ona raczej ma mnie w dupie,wiec to zupelnie inna historia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@NeSSi wiem ,ze kazdy moze cos palnac ....wkurzona bylam np jak widzialam ,ze pali wiedzac o ciazy ,a czlowiek dmucha i chucha na siebie.
Na pewno nie chciala mnie urazuc,nie mowie ,ze jestem jakims jajeczkiem ale....przykro mi sie zrobilo[emoji4]
Z reszta nie ma co gadac bo ona raczej ma mnie w dupie,wiec to zupelnie inna historia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A to rodzona siostra ?
Paliła ? :/
 
Dodam coś jeszcze do apropo: ''nie mam się w co ubrać'' - zdaje się, że każda z Nas ma taki dylemat niezależnie czy jest w ciąży czy nie :) Taka nasza natura :)
Nie przypominaj mi , bo ja w niedizele chciałam sobie spodenki ubrać i hu* musialam cierpieć i smażyć sie w leginach + mam chyba tylko 3 bluzki dobre [emoji48]

A swoją drogą gdzie tęczowa i jej arbuz ? [emoji41]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Nie przypominaj mi , bo ja w niedizele chciałam sobie spodenki ubrać i hu* musialam cierpieć i smażyć sie w leginach + mam chyba tylko 3 bluzki dobre [emoji48]

A swoją drogą gdzie tęczowa i jej arbuz ? [emoji41]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
Ona krzaczy i udaje, że przez apke nie umie foty wstawić :p ;)
 
@NeSSi rodzona ,mlodsza o 2,5 roku,ale generalnie kontakt mamy sredni.
Ona ma inne podejscie do zycia niz ja.
Palila ,nooo i bala sie przyznac ,ze jest w ciazy bo wiedziala,ze bede na nia zla.
Generalnie nie bede wywlekac calych historii ale np po poronieniach nie zadzwonila do mnie nawet.
Dopiero po 2-3 tygodniach.
Ale jak cos potrzebowala sie dowiedziec o ciazy to wiedziala gdzie pytac.
Samo zycie ,czasem tak bywa[emoji4]
Mysle ,ze teraz nie pali ,ale pierwsze tygodnie tak.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry