reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Carmen kochana co tam dorzuciłas do tej sałatki makaronowej?
Ja na diecie, a Wy takie foty wrzucacie [emoji24] wpierdzielam sałatę i rośnie mi w gębie. Ziemniaków bym zjadła, z zsiadłym mlekiem [emoji15]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.

Makaron, ogorek konserwowy, kukurydza , fasola czerwona , może być jakiś ser w kostce , oliwki zielone, pomidor (może być normalny lub koktajlowy ) mozzarella, sól i pieprz do smaku i 2 łyżki majonezu. Mogłabyś tez wrzucić kawałki łososia w kostce ugotowanego lub kurczaka jak sie odchudzasz. A tak to warzywa te z góry. Na te upały jak znalazł :)


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
@NeSSi super[emoji5]plec w sumie niewazna ,wazne ,ze zdrowa[emoji4]

Czemu paluszki?moj kuzyn ma 6 paluszkow u stopy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nessi nasze dzieciaczki będą różnica 3tyg max 4[emoji4][emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
@NeSSi musimy wierzyc ,ze bedzie dobrze,Aniolek czuwa nad siostrzyczka i nie pozwoli jej zrobic krzywdy,w koncu byli razem jakis czas[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Arte ja tam nic nie widze ja mam takie cienie nawet golym okiem widoczne i @ sie pojawia wiec nie ma sobie co wkrecac
 
Hejo moje dupeczki :) wczoraj wieczorem miałam taki ból w dole brzucha,że szok...jakby mi prawy jajnik wykrecalo....z bólu się zwijalam,przeszło po apapie extra i nospie forte dopiero :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo moje dupeczki :) wczoraj wieczorem miałam taki ból w dole brzucha,że szok...jakby mi prawy jajnik wykrecalo....z bólu się zwijalam,przeszło po apapie extra i nospie forte dopiero :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobry ;)
Ale dziś odpoczywasz [emoji41] a który dc ? Może ovu czy już po ?

Ja siedzę na bombie hehe @ już lada moment .... aż mi w nerach grzęzi - będzie poziom hardcor coś czuję [emoji21]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mi bociany w tamtym roku przeleciały nad głowa i chyba cholery drogę zgubiły do mnie, dolecieć nie mogą [emoji52] [emoji13]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Do góry