reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

@anula88 swinka z Ciebie ,smaka robisz[emoji14]
Wczoraj bilam sie z myslami kupic cZy nie i stanelo na tym,ze nie kupilam[emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@NeSSi rodzona ,mlodsza o 2,5 roku,ale generalnie kontakt mamy sredni.
Ona ma inne podejscie do zycia niz ja.
Palila ,nooo i bala sie przyznac ,ze jest w ciazy bo wiedziala,ze bede na nia zla.
Generalnie nie bede wywlekac calych historii ale np po poronieniach nie zadzwonila do mnie nawet.
Dopiero po 2-3 tygodniach.
Ale jak cos potrzebowala sie dowiedziec o ciazy to wiedziala gdzie pytac.
Samo zycie ,czasem tak bywa[emoji4]
Mysle ,ze teraz nie pali ,ale pierwsze tygodnie tak.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To smutne macie relacje ..:( Aż przykro czytać ..:(
U mnie też z bratem nie mamy praktycznie żadnego kontaktu - nota bene chrzestny mojego syna. Między Nami jest 9,5 roku różnicy i zwalam właśnie na różnicę wieku taki stan rzeczy.
 
Funia a to dobrze [emoji6] dawaj mam jeszcze trochę...

U mnie się @ zbliża bo pędzluje łyżka i nawet mnie nie muli [emoji55]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Carmen kochana co tam dorzuciłas do tej sałatki makaronowej?
Ja na diecie, a Wy takie foty wrzucacie [emoji24] wpierdzielam sałatę i rośnie mi w gębie. Ziemniaków bym zjadła, z zsiadłym mlekiem [emoji15]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
@NeSSi szkoda,szkoda fajnie by bylo jakby bylo lepiej,ale jest za duza roznica charakterow[emoji4]
Tez mam brata 10 lat mlodszego i jest poki co maniakiem gier,ale przy tej roznicy rzeczywiscie ciezko lapac na jednej fali,moze w pezyszlosci jak wydorosleje i zalozy swoja rodzine,poki co ma 17lat.
Szkoda ,ze chrzestny i ma slaby kontakt ale bywa i tak[emoji4]
A Ty bedziesz miala coreczke cZy synusia teraz?

@anula88 jade ,jade dawaj adres[emoji16]ja przy was tu zgrubne jak nie wiem ,co i rusz ktos na cos smaka robi.
Dzis dorwalam polskie truskawy i po 11 zlotych wiec jestem happy[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@NeSSi szkoda,szkoda fajnie by bylo jakby bylo lepiej,ale jest za duza roznica charakterow[emoji4]
Tez mam brata 10 lat mlodszego i jest poki co maniakiem gier,ale przy tej roznicy rzeczywiscie ciezko lapac na jednej fali,moze w pezyszlosci jak wydorosleje i zalozy swoja rodzine,poki co ma 17lat.
Szkoda ,ze chrzestny i ma slaby kontakt ale bywa i tak[emoji4]
A Ty bedziesz miala coreczke cZy synusia teraz?

@anula88 jade ,jade dawaj adres[emoji16]ja przy was tu zgrubne jak nie wiem ,co i rusz ktos na cos smaka robi.
Dzis dorwalam polskie truskawy i po 11 zlotych wiec jestem happy[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Córę, modlę się tylko żeby paluszki miała zdrowe ...
Truskawki powiadasz po 11 zeta ? Oj brałabym :)
 
Carmen kochana co tam dorzuciłas do tej sałatki makaronowej?
Ja na diecie, a Wy takie foty wrzucacie [emoji24] wpierdzielam sałatę i rośnie mi w gębie. Ziemniaków bym zjadła, z zsiadłym mlekiem [emoji15]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Kocham ziemniory [emoji7] też bym pochłonęła coś dobrego ale pomysłu nie mam [emoji39]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Będzie będzie [emoji6] a imię już wybrane :)?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
E z imieniem pewnie będzie jak z synem ... po porodzie w szpitalu coś do głowy wpadnie :) Miała być Rozalia lub Helenka ...
Ktoś mi powiedział, że Rozalia babciowe a K mówi, że Helena ładne ale będą ją Hela w szkole przezywać ''o Hela, o Hela Twoje ciało mnie onieśmiela ...''' :) Itepe ...
 
reklama
E z imieniem pewnie będzie jak z synem ... po porodzie w szpitalu coś do głowy wpadnie :) Miała być Rozalia lub Helenka ...
Ktoś mi powiedział, że Rozalia babciowe a K mówi, że Helena ładne ale będą ją Hela w szkole przezywać ''o Hela, o Hela Twoje ciało mnie onieśmiela ...''' :) Itepe ...
Eee mam.Helenke sąsiadke ma 1,5 roku - fajna jest taka drobniutka i szalona :)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry