reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Arte nie zalamuj sie[emoji8] wyjazdy i urlopy sprzyjaja poczęciu[emoji8]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

Bez owulacji raczej nie zajde, szczerze to pokłądane nadzieje w zastrzykach pomału się wygaszają z każdym jednym zastrzykiem i kolejnym usg...czuje się beznadziejna, mój organizm nie chce współpracować. Dziś odebrałam wynik tsh ale robiłam w innym labo i nie wiem czy się pokrywa... do rzeczy w tym labo tsh mam 1,1, t4 ok17, nie wiem czy jest tożsame. Na nastepnej kontroli poproszę o skierowanie na labo w którym robiłam cały czas
 
Bez owulacji raczej nie zajde, szczerze to pokłądane nadzieje w zastrzykach pomału się wygaszają z każdym jednym zastrzykiem i kolejnym usg...czuje się beznadziejna, mój organizm nie chce współpracować. Dziś odebrałam wynik tsh ale robiłam w innym labo i nie wiem czy się pokrywa... do rzeczy w tym labo tsh mam 1,1, t4 ok17, nie wiem czy jest tożsame. Na nastepnej kontroli poproszę o skierowanie na labo w którym robiłam cały czas
Każde usg prywatnie ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Arte kochana ja podobno owu mam, bo ile razy byłam na usg to pecherzyki piękne, a pózniej znikały (pękały) a ciazy jak nie było tak nie ma [emoji6]
Wszyscy pierdola, ze trzeba drugie szybko, bo czas ucieka. Ehh szkoda gadać. Na głupotę nie ma lekarstwa.
Ciekawe skąd sie wzięło najgłupsze powiedzenie "szybko to sie dzieci robi" [emoji19] niektórym sie wydaje, ze wystarczy włożyć i to nawet nie do końca i bach ciaza... piękna naiwność [emoji55]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Arte kochana ja podobno owu mam, bo ile razy byłam na usg to pecherzyki piękne, a pózniej znikały (pękały) a ciazy jak nie było tak nie ma [emoji6]
Wszyscy pierdola, ze trzeba drugie szybko, bo czas ucieka. Ehh szkoda gadać. Na głupotę nie ma lekarstwa.
Ciekawe skąd sie wzięło najgłupsze powiedzenie "szybko to sie dzieci robi" [emoji19] niektórym sie wydaje, ze wystarczy włożyć i to nawet nie do końca i bach ciaza... piękna naiwność [emoji55]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Bo Ci którzy nie chcą mają od razu a Ci którzy chcą bardzo to widać. .. [emoji34] jestem taka zła bo przecież tyle dzieci ma takie patologiczne domy, a my nie możemy mieć jednego :( wrr.. :/

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Każde usg prywatnie ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Ja mieszkam w Holandii. Tu każda wizytę i leki pokrywa ubezpieczenie które place co miesiąc. Nie jest to mała kwota. Ale nie płacę za usg a mam je po 5-6 w cyklu a nawet więcej. Zaczynając od 10dc.

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
Arte ciesz sie ze masz dobrego lekarza, wizyty w miare szybko, darmowe usg.
Kochana nie od razu Rzym zbudowano. Pamietasz jak mowilas ze tak bys chciala w koncu miec owulacje? Teraz masz. Wiec zapewne kwestia czasu i upragniona ciaza sie pojawi. Sama musisz w to wierzyc, bo kto ma w to uwierzyć jak nie Ty???[emoji8]
U nas niestety wszystko praktycznie prywatnie trzeba robic jeśli chodzi o badania, nie wspominajac ze to cud jeśli sie znajdzie dobrego lekarza na nfz[emoji58]
Agnesis niestety, ale jednym wystarczy jeden stosunek i bach jest ciaza.
Taka to "sprawiedliwość".

Zazdroszcze Wam, bo wieksza część z Was ma juz przynajmniej jedno dziecko.
No ale nie ma co sie rozczulac nad soba. Trzeba spiąć poslady i troche powalczyc o marzenia.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mieszkam w Holandii. Tu każda wizytę i leki pokrywa ubezpieczenie które place co miesiąc. Nie jest to mała kwota. Ale nie płacę za usg a mam je po 5-6 w cyklu a nawet więcej. Zaczynając od 10dc.

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
No to kwestia tygodni a będziesz mamusia :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry