reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ja dzis zamowilam tabliczki na sesje slubna[emoji7]
I pudelko na obraczki ktore zamierzam sama ozdobić[emoji7]
Już sie nie mogę doczekać[emoji7]
1493756660-aaaaaa.jpeg

1493756668-aaaaaa.jpeg

1493756712-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My bardzo długo liczyliśmy na wpadkę.

Zapomniałam zabrać duphastonu :/ a jesteśmy u teściów. Niby ostatnia tabletka ale staram się przestrzegać zaleceń. Idzie @ jak znut, taki mam brzuch ze aż wstyd... taki duży, okrągły :/ wieczne wzdęcia przedokresowe [emoji20]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Arte ciesz sie ze masz dobrego lekarza, wizyty w miare szybko, darmowe usg.
Kochana nie od razu Rzym zbudowano. Pamietasz jak mowilas ze tak bys chciala w koncu miec owulacje? Teraz masz. Wiec zapewne kwestia czasu i upragniona ciaza sie pojawi. Sama musisz w to wierzyc, bo kto ma w to uwierzyć jak nie Ty???[emoji8]
U nas niestety wszystko praktycznie prywatnie trzeba robic jeśli chodzi o badania, nie wspominajac ze to cud jeśli sie znajdzie dobrego lekarza na nfz[emoji58]
Agnesis niestety, ale jednym wystarczy jeden stosunek i bach jest ciaza.
Taka to "sprawiedliwość".

Zazdroszcze Wam, bo wieksza część z Was ma juz przynajmniej jedno dziecko.
No ale nie ma co sie rozczulac nad soba. Trzeba spiąć poslady i troche powalczyc o marzenia.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam owulacji. Jest 21 dzień cyklu a nawet nie ma 1 większego. 13mm to za mało na cokolwiek. Musi mieć ponad 20. Już jest prawie 1,5roku starań jak nie dłużej...jakbym mogła to każda sumę przeznaczyłabym na to żeby w końcu być w ciąży. Jakbym musiała to bym nawet kredyt wzięła. Nie jestem coraz młodsza. Lata lecą również mojemu mężowi który jest 4 lata straszy ode mnie. Na prawdę chciałabym żeby czas był na moją korzyść ale niestety tak nie jest i nie będzie.

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
No to kwestia tygodni a będziesz mamusia :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Nie przy takich warunkach u mnie. Minęło już tyle miesięcy walcząc o owulacje. Nie wiem czy. W ogóle wchodzi w grę u mnie in vitro... Chyba że zaadoptuje zarodek albo komórkę jajową bo moje jajniki nie chcą jej produkować.
Bycie mama to odległe marzenie. Jak kot w kosmos...

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
Snilo mi sie ze bylam na porodowce, ze urodzilam slicznego chłopczyka. Polozyli mi go przy piersi, ten sen byl tak realistyczny ze czulam zapach malego dziecka, czulam jego malutka raczke w mojej dloni[emoji7]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobry

Tynka, bidulko lezysz i sie meczysz ?? Najwazniejsze,ze ruszylo [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Nessi,wozek ŚlicZny i nic a nic niezniszczony !!!
Nati maluszek sliczny [emoji7][emoji7]

U mnie ok, wczoraj od 8 rana do 8 wieczorem na nogach non stop :/ bylismy w zoo, niby bylo slonce ale jak wiatr zawiał to tragedia. Ale najważniejsze,ze mala sie cieszyla.

Dzis lecimy z bratem na basen,mam nadzieje ze sie troche zrelaksuje chociaz przy malej wątpię,bo ona nawet na niskiej wodzie sie topi ahahah [emoji1]
U mnie tak sobie,migreny nie odpuszczają, w poniedziałek byl jedyny dzien jak nie wymiotowalam,a od wtorku zyganko na nowo takze bez wiekszych zmian. W sobote odlatuje,z jednej.str nie chce bo mi tu dobrze ale z drugiej wracam.do pieska,nawet nie.tyle.co do meza ahahahaha


Luska, wierze,ze babcia dopomoze ci w spelnieniu twojego najskrytszego marzenia.
Nie wiem co komu miałam jeszcze napisac,ale trzymam stale za WAS kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Do góry