reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

U nas wczoraj słońce, dzis deszcz [emoji53]
My kolejny cykl w plecy, bo nie zrobiłam badań wiec i clo nie wzięłam. Czekamy na kolejny cykl...
Tynka trzymam kciuki żeby szybko poszło [emoji16]
Nessi wózek super, xlandery sa wytrzymałe wiec tez bym kolejnego nie kupowała, tym bardziej ze ten wyglada jak nowy [emoji4][emoji106]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Agnes ja nawet nie wiem co z iui czy podejdziemy narazie nie mam do tego glowy mysle mysle i nie wiem
 
U nas wczoraj słońce, dzis deszcz [emoji53]
My kolejny cykl w plecy, bo nie zrobiłam badań wiec i clo nie wzięłam. Czekamy na kolejny cykl...
Tynka trzymam kciuki żeby szybko poszło [emoji16]
Nessi wózek super, xlandery sa wytrzymałe wiec tez bym kolejnego nie kupowała, tym bardziej ze ten wyglada jak nowy [emoji4][emoji106]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Aguś, no ja x=a zostawiam ...jak przyjdzie wojna to Nas wszystkich za granicę jeszcze wywiezie i atak odeprze :D

Tynka .....czyżby ten teges się coś zadziało huh ? :o
 
No ciekawe co u Tynki [emoji4]

U nas tez deszcz , byliśmy w tesco a potem na tajskim zarciu i leże w łóżku , P jeszcze jutro wolne , wiec Moge opierniczac [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
Próbujcie ...:tak:Wiem, że Ci ciężko, ale czasem trzeba iść pod wiatr ...
Musze sie zastanowic teraz mamy dni w zawieszeniu od soboty zmienilo sie wszystko stracilam bliska mi osobe ona wierzyla ze nam sie uda wspierala czekam na @ bede miala chwile na decyzje
 
Bum ale wam dobrze ja ledwo moge zjesc kanapke. My tez bylismy na zakupach malych ale ludzi od groma
 
reklama
Musze sie zastanowic teraz mamy dni w zawieszeniu od soboty zmienilo sie wszystko stracilam bliska mi osobe ona wierzyla ze nam sie uda wspierala czekam na @ bede miala chwile na decyzje

Lusia jestem pewna, że własnie w momencie takiego zawieszenia powinno sie udać. NIe będziesz myślała o iui, wyłączysz się i się uda :)

U mnie po staremu, bez zmian...20dc pecherzyk ok 13 mm... brak mi sił cały czas biore zastrzyki - w czwartek mam kolejne usg...i decyzja - czy podwyższamy dawkę w tym cyklu czy jest w ogóle jakiś sens tego wszystkiego... w sumie do czerwca bedziemy działać bo w lipcu jedziemy na urlop na mazury i będzie problem z monitoringiem. Wiec bedzie przerwa na serio. To tyle...chyba bardziej realne będzie kupienie domu niz ciąża :(
 
Do góry