reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
CRP 8.1 , było 10.9 trochę spadło ..

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
Hej

Luska- bardzo mi przykro :-(kondolencje

Nessi- wózek fajny :-)

Tynka- a widzisz samo się ruszyło synuś chce się przytulić do mamy :-)

Arte- endo super i jaja rosną trzymam &&&

Dorcia- wróciłaś do pracy może to tez stres ma wpływ na cykl

U nas pogoda oki , byliśmy na wsi i wróciliśmy wszyscy z katarem Adaś tez , pierwszy miesiąc za nami :-) zaraz wrzucę fotkę już miesięcznego łobuza



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
1493724039-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nabieram wody... organizm czuje okres w powietrzu. Jutro zadzwonię czy mogę zarezerwować szpital na wtorek, bo inaczej juz nie wiem jak tam się dostać. Dziś miałam ze swoim piękny spacer. 8km i pies śpi od 3 godzin w ciągu taki zmęczony [emoji23] a ogólnie to podle wszystko żrę...

Luska nie mieszkałam nigdy ze swoją babcia ale jestem z nią zzyta. To co się stało to nie mogę i nie chce sobie wyobrazić, ale najgorszy jest czas do pogrzebu. Ja jestem z tych co mają jedną babcie (druga zmarła jak miałam kilka miesięcy wiec nic nie pamiętam ), mocno Cię ściskam. Mam nadzieje ze Twój mężczyzna Cię wspiera ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Wspiera jest kochany dzis juz jest ok boje sie czwartku
 
reklama
Tynka trzymam kciuki
Ness wozek sliczny
Nuria u nas rano bylo slonce ale wialo teraz jest pochmurane ale nie pada ani nie wieje wiec jest ok
Bumm narobicie jak pogoda sie poprawi
Dorcia u mnie tez tak plamilam lutka pomogla do tego clo i pregnyl i euthyrox teraz mam idealne cykle
 
Do góry