reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Mój brał l- karnityna , selen, cynk, olejek z wiesiołka na i redbull przed sexem :-)

Bum- No brzuszek rośnie :-)

Ja nadal nic , jutro wizyta


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czesc sorki ze tak z doskoku ale czemu redbul przed ?? Ciekawi mnie to bo tez sie staramy o dzidziusia [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nati my energetyki z P tez pilismy w szczęśliwym cyklu [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t6d [emoji235]
 
Działa Wam dziś dobrze aplikacja?
Bo moja tak zamula że masakra [emoji52][emoji35]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Nessi musiałaś zajść za skore lasce albo hormony ciążowe jej walą na głowę [emoji23][emoji23]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Nessi musiałaś zajść za skore lasce albo hormony ciążowe jej walą na głowę [emoji23][emoji23]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Nie, ona wszystkim ostatnio jedzie jak leci ...a swoje posty gdzie została zminusowana pousuwała by jej nie dokładali :D Ma dosyć kontrowersyjne podejście do tematu :)
 
reklama
Aaaaahaha Czerwcówki są wszędzie [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobre ziółka tam mata
emoji23.png
 
Do góry