reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Maniu ja mogę polecić Profertil bo u nas zdziałał cuda. Mąż od maja 2015 do kwietnia 2016 brał salfazin, Wit. C 1000, kwasy omega 3, kwas foliowy, L- arginina i na pewno coś jeszcze...no i efekt marny bo w marcu wyniki koszmarne. Wystarczyły 2,5 miesiąca tylko profertilu i już byłam w ciąży. No ale kuracja na 3 miechy kosztowała nas prawie 500 zł. Mimo wszystko warto było.

Nessi co to się dzieje z tymi ludźmi...dorosłe kobiety, matki, żony a nie mają co robić tylko urządzają jakąś dziecinade:-/ brak mi słów. I co jej po tym hejtowaniu postów? Ona coś z tego ma?

Bum ale piłeczka śliczna! Super wyglądasz:-)

Carmen ha ha skąd ja to znam, na początku każde miejsce było dobre dla mnie, żeby tylko przysnąć.

Dżoł chyba za słaby ten antybiotyk o za krótko wiesz. Ja się spotkałam z tym, że lekarze przepisują np. Metronidazol i Cipronex jednocześnie, chociaż na 10 dni. Niestety to cholerstwo ciężko wytępić ale bez obaw. Jest to możliwe:-)

Arte jestem przeszczęśliwa! Dwa jajka rosną i będzie bobasek! Minimum jeden:-*

Lusia do maja szybko zleci i wkraczasz do gry:-) extra!

A tu macie słit focie na poprawe humorku, akurat pod tą zbliżającą się Wielkanoc:-)
 

Załączniki

  • 20170320_205515-648x1152.jpg
    20170320_205515-648x1152.jpg
    179,6 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Będę się toczyć w wakacje i się mega tego boje [emoji20]
Dobrze , ze waga w miejscu stoi.

Carmen ty masz po jedzeniu ten brzus mega [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t6d [emoji235]
Fajnie z tym brzuchem po jedzeniu bo wczoraj jedlismy w centrum a potem jak poszlismy na zakupy to jest przywilej dla ciezarnych ahhaha

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Tynka ale śliczny [emoji7] w sklepie takich ładnych nie maja nawet [emoji44]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Działa Wam dziś dobrze aplikacja?
Bo moja tak zamula że masakra [emoji52][emoji35]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
Moja od zeszlego tyg nie.dZiała. musialam sciagnac tapatalk ale ta juz tez widze,ze muli [emoji34]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Dorcia kofeina daje plemnikom speeda:-) tak jak dziewczyny napisały już:-) polecana przed seksem też jest ewentualnie filiżanka mocnej kawki:-)

Mój też najpierw dostawał opiernicz, a potem jak się doedukowałam to mu sama to wlewałam w paszcze:-) hłe hłe
 
reklama
Do góry