reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Cześć kochane , dopiero slonczylam te pierogi i mam dość , zrobilam z 1.5kg mąki - zjadłam 2 , oparami się najadlam [emoji23]

W ogóle znow mi brzuch wysadziło, waga stoi w miejscu przecież do października to chodzić nie będę umiała [emoji33]
8tc
1490033255-aaaaaa.jpeg

12tc
1490033264-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t6d [emoji235]
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was faszerowała męża jakimiś specyfikami na poprawe nasienia?
Możecie coś polecić?

Głupia ja, poczytałam dziś ulotki leków mojego męża i okazuje się że mogą one obniżać jakość nasienia [emoji17][emoji24]

Muszę mu chyba zafundować jakiś mocniejszy specyfik niż witaminki [emoji52]

Niepotrzebnie wzięłam to clo w tym cyklu....[emoji52][emoji17]



*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
L karnityna zestaw witamin duzo cynku selenu wit c l karnityna poprawia ruchliwosc
 
Cześć Wam ,
Podczytuję Was już od dłuższego czasu bardzo fajna jest u Was atmosfera i nie raz śmiałam się z Waszych opisów do łez :) Co prawda ja już nie staraczka, ale przyszła czerwcowa mama, ale znam trochę ból ,gdy starasz się o maluszka a się niestety nie udaje :( Nam dopiero po 2 latach się udało, i tylko dzięki dobrej diagnostyce, pobytach w szpitalach i odpowiednim leczeniu , czekamy teraz na swoją małą kruszynę :) Głęboko wierzę,że każdej z Was się uda i bardzo mocno trzymam kciuki za to by się udało oraz za szczęśliwe rozwiązania przyszłych mam :)

M_ania ja swojemu podawałam Salfazin i Androvit , bo miał obniżone parametry nasienia , co prawda tylko przez miesiąc , ale skład mają bardzo dobre i są w miarę nie drogie. Dlatego ze swojej strony polecam :) Z tego co pamiętam to cynk i selen Salfazin ma w swoim składzie.
Dziękuje za radę
Podpatrzyłam jaki skład ma androfertil, jego nie kupie bo kosztuje 200 zł
Ale skomponuje własny zestaw
Mam nadzieje że pomoże [emoji120]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Dziękuje za radę
Podpatrzyłam jaki skład ma androfertil, jego nie kupie bo kosztuje 200 zł
Ale skomponuje własny zestaw
Mam nadzieje że pomoże [emoji120]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.

Będzie dobrze:)
 
Rene tak zrób przerwę tak jak mówisz [emoji6]
Mania ja kupowałam takie cos
eb884cf9f2220aeb11be1decd78dcd92.jpg



_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Cześć kochane , dopiero slonczylam te pierogi i mam dość , zrobilam z 1.5kg mąki - zjadłam 2 , oparami się najadlam [emoji23]

W ogóle znow mi brzuch wysadziło, waga stoi w miejscu przecież do października to chodzić nie będę umiała [emoji33]
8tc
1490033255-aaaaaa.jpeg

12tc
1490033264-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t6d [emoji235]
No cudowna ta bebzinka [emoji7][emoji7]
Ja wczoraj mialam taki po jedzeniu ahhaha

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Bum wow ale brzusio [emoji7]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Będę się toczyć w wakacje i się mega tego boje [emoji20]
Dobrze , ze waga w miejscu stoi.

Carmen ty masz po jedzeniu ten brzus mega [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t6d [emoji235]
 
reklama
Do góry