reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Nessi już gdzies mi sie przewinęły oceny od tego trola, ale nie pamietam pod czyimi postami. Komuś sie bardzi nudzi, to szuka i klika. Szkoda mi takich ludzi, bo zdrowi to na pewno nie sa [emoji23]
Dzol zmieni Ci antybiotyk pewnie, moze jakis za słaby dał? A bieliznę masz bawełniana? Używasz wkładek? Po kąpieli tez nie wycieraj ręcznikiem sie w kroku tylko papierem. No nie wiem co jeszcze z tym dziadostwem zrobic [emoji848]
Chyba wszystko przeczytałam, ale co komu i gdzie to już nie wiem [emoji12]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Dziewczyny czy któraś z Was faszerowała męża jakimiś specyfikami na poprawe nasienia?
Możecie coś polecić?

Głupia ja, poczytałam dziś ulotki leków mojego męża i okazuje się że mogą one obniżać jakość nasienia [emoji17][emoji24]

Muszę mu chyba zafundować jakiś mocniejszy specyfik niż witaminki [emoji52]

Niepotrzebnie wzięłam to clo w tym cyklu....[emoji52][emoji17]



*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Nosze tylko bawełniane juz kupe lat, stringow to moj stary dawno nie widzial [emoji23][emoji23]
Bralismy sumamed 2 x po 3 dni z kilkudniowa przerwa. Pewnie jutro cos innego da. Najgorsze ze objawow zadnych nie mam, bo tak, to bym sie dawno za to dziadostwo zabrala.
Ness napisz ze kupe zrobilas [emoji16] ciekawe czy tez sie z tym nie zgodzi [emoji23][emoji23][emoji23]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mania cos co ma cynk, selen, wit a, e. Z tańszych to testomag. W sumie od cholery tego jest, ale mam pustkę w głowie i nazw nie mogę sobie przypomnieć [emoji38]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Dziewczyny czy któraś z Was faszerowała męża jakimiś specyfikami na poprawe nasienia?
Możecie coś polecić?

Głupia ja, poczytałam dziś ulotki leków mojego męża i okazuje się że mogą one obniżać jakość nasienia [emoji17][emoji24]

Muszę mu chyba zafundować jakiś mocniejszy specyfik niż witaminki [emoji52]

Niepotrzebnie wzięłam to clo w tym cyklu....[emoji52][emoji17]



*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
Nie smutaj rybko [emoji8]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Dziewczyny czy któraś z Was faszerowała męża jakimiś specyfikami na poprawe nasienia?
Możecie coś polecić?

Głupia ja, poczytałam dziś ulotki leków mojego męża i okazuje się że mogą one obniżać jakość nasienia [emoji17][emoji24]

Muszę mu chyba zafundować jakiś mocniejszy specyfik niż witaminki [emoji52]

Niepotrzebnie wzięłam to clo w tym cyklu....[emoji52][emoji17]



*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.

Cześć Wam ,
Podczytuję Was już od dłuższego czasu bardzo fajna jest u Was atmosfera i nie raz śmiałam się z Waszych opisów do łez :) Co prawda ja już nie staraczka, ale przyszła czerwcowa mama, ale znam trochę ból ,gdy starasz się o maluszka a się niestety nie udaje :( Nam dopiero po 2 latach się udało, i tylko dzięki dobrej diagnostyce, pobytach w szpitalach i odpowiednim leczeniu , czekamy teraz na swoją małą kruszynę :) Głęboko wierzę,że każdej z Was się uda i bardzo mocno trzymam kciuki za to by się udało oraz za szczęśliwe rozwiązania przyszłych mam :)

M_ania ja swojemu podawałam Salfazin i Androvit , bo miał obniżone parametry nasienia , co prawda tylko przez miesiąc , ale skład mają bardzo dobre i są w miarę nie drogie. Dlatego ze swojej strony polecam :) Z tego co pamiętam to cynk i selen Salfazin ma w swoim składzie.
 
reklama
Agness mam pytanko. Dostałam dziś macmiror bo jakiś grzyb na koniec mnie dopadł i teraz kuzwa jestem w kropce bo nie dopytalam jak to stosować razem z luteina. Jakaś przerwę zrobić np teraz luteine A za parę godz macmiror ?? Orientujesz się może ?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry