reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Ja slyszalam od kokezanki ktorej gin mowil ze powinno sie wspólzyc systematycznie caly czas, a nie tyllo w okresie plodnym. I badz tu madry.

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
Tez to slyszalam bo wtedy jakos spermy jest lepsza jak robi sie to przez caly cykl co dwa dni do iui obowiazuja inne zasady musi byc 3 4 dni postu
 
Luska a czemu?
Ja czekam do okresu i sie zapisuje po nim[emoji106]

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
 
Luska a kiedy podchodzicie?

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
Myslalam o maju a ze dni plodne mam pod koniec kwietnia mam wesele wiec poczekam na okres w maju bedzie tak w polowie maja wiec dni plodne wypadna mi pod koniec maja wiec wtedy podejdziemy do 4 iui mialam przerwe od pazdziernika ze wzgledu na tarczyce ale juz mi spadlo tsh do 1.8 wiec moge juz startowac bo tsh do iui powinno byc ponizej 2 a ja w pazdzierniku mialam 4.8
 
Ja w srode zrobie tarczyce i z tym pojde do gina na poczatek.

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
 
Myslalam o kwietniu ale wole chodzic na monitoring kiedy bedzie cieplo bo lezenie na fotelu z nogami w gorze jest nie fajne jak jest zimno
 
reklama
Zapalenie cewki moczowej


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: w trakcie, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin


Napisane na iPhone
 
Do góry