reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

No tak ale musisz mieć wszystko dostawkę, osobno leżaczek i kołyskę komodę z przewijakiem i nie zapomnij przykręcić jej do ściany hihihi

Majka kuźwa ale macie wesoło na watku. Chyba bym tam jebła ze śmiechu [emoji16]
W ogóle to sprzedajcie mieszkania w mieście i kupcie albo lepiej, wybudujcie domu na wsi, z dala od fabryk i autostrad. Tylko dom zaprojektujcie z myślą o dziecku, czyli najlepiej parterowy, bez schodów. Okna zamykane na kluczyki. Moze monitoring. W ogródku swojskie warzywa, na obiadki. Moze jakas kura, indyk, świnka, krowa, koza. Bo czym pózniej karmić takie wychuchane dziecko.
A jak te laski takie eco to po cholerę im foteliki do samochodów. Przecież samochód to spaliny, samo zło [emoji48]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
I koniecznie kliny pod łóżko specjalne jak dziecko ma katar, bo książki to przeżytek.

Kto ma teraz w domu książki [emoji23][emoji12]
Tzn ja mam, ale u niektórych to nawet broszurki nie znajdziesz [emoji23]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Pytanie z innej beczki ...czy to możliwe żebym poczuła już ruchy ?
Wczoraj detektorem sprawdzałam ...i co chwila mi coś w detektor waliło i tętno uciekało. Jak wycierałam brzuszek z żelu to poczułam puknięcia w miejscu, gdzie jeździłam detektorem.
Czuję już takie bulgotki, ale coś takiego poczułam pierwszy raz i nie mogę sobie przypomnieć jak było z synem.
To gratuluje. To pukanie to mala kijaneczka [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] ja pamietam jak reke polozylam na brzuch nisko na dole a mala mi puknela raz [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] piekne.to bylo

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majka kuźwa ale macie wesoło na watku. Chyba bym tam jebła ze śmiechu [emoji16]
W ogóle to sprzedajcie mieszkania w mieście i kupcie albo lepiej, wybudujcie domu na wsi, z dala od fabryk i autostrad. Tylko dom zaprojektujcie z myślą o dziecku, czyli najlepiej parterowy, bez schodów. Okna zamykane na kluczyki. Moze monitoring. W ogródku swojskie warzywa, na obiadki. Moze jakas kura, indyk, świnka, krowa, koza. Bo czym pózniej karmić takie wychuchane dziecko.
A jak te laski takie eco to po cholerę im foteliki do samochodów. Przecież samochód to spaliny, samo zło [emoji48]
Dodam, że syn jest uczulony na trawy nie roztocza.

_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Moja sąsiadka jest lepsza ...chowa dzieci w sterylnym mieszkaniu i chorują bardziej jak mój młody ze zwierzakami (tfu zwierzakiem bo chomik przeszedł za tęczowy most).
4 x dziennie odkurzają ...zero dywanów ...tylko metr na metr chodnika do wytrzepania na tarasie. Zero rzeczy zbierających kurz na półkach. Zabawki nie pluszowe, a reszta zamknięta szczelnie w pudełkach. Nikt nie może siąść na łóżku sypialnianym a nie daj Boże jak dziecko wejdzie nogą.
 
Moja sąsiadka jest lepsza ...chowa dzieci w sterylnym mieszkaniu i chorują bardziej jak mój młody ze zwierzakami (tfu zwierzakiem bo chomik przeszedł za tęczowy most).
4 x dziennie odkurzają ...zero dywanów ...tylko metr na metr chodnika do wytrzepania na tarasie. Zero rzeczy zbierających kurz na półkach. Zabawki nie pluszowe, a reszta zamknięta szczelnie w pudełkach. Nikt nie może siąść na łóżku sypialnianym a nie daj Boże jak dziecko wejdzie nogą.
Takie to sa najgorsze.
Wlasnie najwazniejsze to te dzieci uodparniac na kurz i na wszystko!!!! Im bardziej sie chowa to goowno.z.tego maja.
Ale zreszta nie chce.mi sie pisac [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1] wiecie jak jest




Pytanie z.innej beczki : czy jajniki moga kluc po tej luteinie..?? Kluja na przemian i nie wiem...mam nadzieje,ze to nie torbiele [emoji20]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Takie to sa najgorsze.
Wlasnie najwazniejsze to te dzieci uodparniac na kurz i na wszystko!!!! Im bardziej sie chowa to goowno.z.tego maja.
Ale zreszta nie chce.mi sie pisac [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1] wiecie jak jest




Pytanie z.innej beczki : czy jajniki moga kluc po tej luteinie..?? Kluja na przemian i nie wiem...mam nadzieje,ze to nie torbiele [emoji20]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie nic ani po lutce ani po dupku nie kuło A Ty przed czy po owu ?
 
reklama
Pytanie z innej beczki ...czy to możliwe żebym poczuła już ruchy ?
Wczoraj detektorem sprawdzałam ...i co chwila mi coś w detektor waliło i tętno uciekało. Jak wycierałam brzuszek z żelu to poczułam puknięcia w miejscu, gdzie jeździłam detektorem.
Czuję już takie bulgotki, ale coś takiego poczułam pierwszy raz i nie mogę sobie przypomnieć jak było z synem.
Mi też się wydawało że poczułam wtedy tak szybko Ale okazało się że intuicja mnie nie myliła , więc kochana wszystko możliwe

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry