reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Oooo to może kuje nie bez przyczyny :) Siedzisz pewnie jak na szpilkach :) Będę trzymać kciuki!
Tak,siedze jak na jajku [emoji23][emoji23]

Ale powiem ci,ze bolą mnie nerki a ja niestety mam tak.zawsze na okres i sie troche juz podlamalam..sikne dla radochy zeby wiedziec,czy moge brac spokojnie clo

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Carmen trzymam kciukasy!

Arte czekam na relacje z pobytu w Polsce:-) mam nadzieję, że naładowałaś akumulatory. Zapasy suuuper! Będzie efekt:-)

Bumku ja ostatnio ciągle płacze. Hormony mi szaleją strasznie!

Aaaa i byłam dziś na badaniach i wpadłam do koleżanek z pracy. Akurat trafiłam, na doktorów bo przyszli na obchód. Ordynator stwierdził, że nawet jak 5,5 kg będzie młody ważył, to dla mnie to jak " dla byka kartofel " ha ha ha. No ja wiem że biodra mam szerokie ale bez przesady! On to ma teksty...ostatecznie wszyscy stwierdzili, że wyglądam super:-)
 
Hejka:-)
Nessi myślę, że to ruchy:-) jesteś szczuplutka no i ciąża kolejna, więc szybciej je czujesz. Gratulacje:-*

Nuria współczuję przeziębienia...ja się już wykurowałam na szczęście:-)

Nati, Nessi, Majka ha ha ha ale się uśmiałam. Ja gdzieś w listopadzie, grudniu zrobiłam 3 zamówienia na ubranka, bo w 5 10 15 mega wyprzedaż była. Potem w styczniu łóżeczko i to byłoby na tyle jeśli chodzi o moją wyprawkę. Matko ale wstyd. Rodzę za półtora miesiąca i mam mniej rzeczy niż one! Torba do szpitala w odległych planach , zero kosmetyków, żadnej butelki, smoczka, chusty ani tym bardziej bujaczka. Biedny ten mój syn będzie he he. Wczoraj z mężem dopiero komody zamówiliśmy i będą za 3-4 tygodnie, więc nawet za pranie się nie wezmę...
Przeraża mnie trochę ten pęd wiecie...te wózki po 3 tysiące, bujaczki po 500 zł i w ogóle...a czemu jest tyle rodzajów pieluszek? Ja mam tylko tetrowe...część biała i 5 z obrazkami....
Ajajaj jaka ty nie ogarnięta jesteś... Tetrowe pieluszki? Teraz są modne bambusowe, o dobrodziejstwach tego materiału można by wiele opowiadać. Biedne te Twoje dziecko z tetrową pieluszką będzie. Są też Link do: Muślinowy kocyk pieluszka120x120 otulacz bambusowy super cena no i Link do: POOFI Chusta elastyczna hybrydowa do noszenia wszystko w super cenie, okazja hahahahahahahahah
 
Majka sikam ze śmiechu :-D trudno, mój biedny synek będzie ulewał na tetrowe pieluszki, a otulać go będę własnoręcznie zrobionym kocykiem, niestety bez włókien babmusowych!:D
 
Tynka koniecznie musisz też mieć ...
z10404684IH.jpg
'smok z aplikatorem do leków.
Wisior na dziecko
z10404685IH.jpg


Tłumacz płaczu dziecka :D
z10406088IH.jpg

I pociąg ze śniadaniem dla niejadka :D
z10404686IH.jpg
 
reklama
A nasz Bumek cytomegalię ma zrobioną ? I prenatalne koniecznie z testem nimfy bo to jeszcze nie wiadomo czy to dziecko się w ogóle nadaje żeby je donosić ;)
 
Do góry