reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Nessi poczekaj do jutrzejszej wizyty.


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Ja dla bezpieczeństwa maluszka i dla swojego spokoju , żeby wiedzieć czy wszystko z dzidzią ok bym nawet do końca ciąży mogła leżeć , teraz nie wiesz co się dzieje a plamiłaś wczoraj ...
Mam nadzieję , że z dzidzią jest wszystko ok !
 
Ja dla bezpieczeństwa maluszka i dla swojego spokoju , żeby wiedzieć czy wszystko z dzidzią ok bym nawet do końca ciąży mogła leżeć , teraz nie wiesz co się dzieje a plamiłaś wczoraj ...
Mam nadzieję , że z dzidzią jest wszystko ok !
Bum ginka kazała mi leżeć, sama powiedziała, że w szpitalu nic mi nie zrobią !
 
reklama
Słucham lekarza ...czy Ty mi sugerujesz, że straciłam jedno dziecko z mojej winy ?? I teraz być może drugie ?!
a czy coś takiego napisałam ?
Słuchaj lekarza tak jak kazał , napisałam tylko co ja myślę , że ja bym już dawno była na IP.
Sama pisałaś , że na wrześniówkach dziewczyny umieją uchwycić tętno dziecka już a ty nie i się zmartwiłaś , więc napisałam , że lepiej to chyba od razu skontrolować na IP.
 
Do góry