reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ja tam pisze prawie od poczatku odkad jestem na forum [emoji6] to dzieki dziewczynom porobilam rozne badania i wyszedl mi m.in. zespol antyfosfolipidowy czy podwyzszone komorki nk.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

A masz powtórzyć badanie na komórki nk jak bierzesz encorton? Ciekawe czy lekarz zleci jakieś dokładniejsze badania Twojemu mężowi, bo wina moze leżeć po obu stronach.


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
 
reklama
Widocznie taki cykl mi sie trafil :( szkoda bo nadzieje mialam ale trudno.
Nessi ja sie ostatnio zastanswialam nad luteina czy ona to tak lykana nad wyrost to nie przynosi jakiejs szkody. Moj nowy lekarz kazal brac heparynre ale o luteinie nie wspominal. Zreszta ani luteina teraz ani heparyna mi nie potrzebna jak nie bylo owu.
Dzol bardzo mi przykro, nie wiem czy biezesz luteine czy nie ale jak ja bralam ostatnio to ciaza zatrzymala sie w 6 tygodniu a poronilam dopiero w 9 tc po 5 dniach od odstawienia. Tym razem trafilam do lekarza ktory kazal mi probowac po 1 @ po poronieniu bardzo go za to polubilam :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi lekarz przypisał luteinę ale po moim lekkim nakierowanie bo powiedziałam ze w poprzednich ciążach brałam. Jednak nie jestem pewna czy od początku czy później...
Ale! Ale powiedział ze luteina podtrzymuje wszystko. Nawet puste jajeczko czy poronienie, wiec mogę brać ale gdyby coś nie poszło to dowiem się o tym dopiero na wizycie bo żadne krwawienie nie wystąpiłoby,
No, ten tego... bardzo szczery i bezpośredni co generalnie się ceni ale same widzicie dlaczego wizyta u gina mnie zdołowana.


Ola
 
Witam się z Wami Kochane. Nadrobiłam Was po 3 dniach :) Mnie dzisiaj czeka sprzątanie i układanie wszystkiego w kuchnii bo mam nowe meble teraz muszę wymyśleć gdzie co powkładać, żeby było wygodnie. :)
Dżoł bardzo mi przykro ale trzeba próbować dalej ważne, że masz "przegląd" zrobiony w końcu się uda.
xBum piekne oczęta masz :)
 
Nessi U Ciebie lepiej. Bo ja od rana wściekła ze znowu boli mnie ta głowa. Niskie ciśnienie niskim ale to już ponad 24 h jak sie utrzymuje A nawet i dwa proszki nie pomogły :(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka [emoji4]

Doszlismy z P do wniosku , ze nie wpuszczamy kolędy i jedziemy do kina [emoji23][emoji23]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
reklama
Hejka [emoji4]

Doszlismy z P do wniosku , ze nie wpuszczamy kolędy i jedziemy do kina [emoji23][emoji23]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...

Co fajnego grają? :)
 
Do góry