reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bum zrób i dla mnie :)
A ja pierwszy raz nie chce testować, leżą testy i nawet patrzeć na nie nie chce [emoji12]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
reklama
Bum zrób i dla mnie :)
A ja pierwszy raz nie chce testować, leżą testy i nawet patrzeć na nie nie chce [emoji12]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
moj tez bobo lezy. poczeka jeszcze miesiac ;-(

ale musze wam przyznac ze po tym acardzie mam "lepszy okres" taki jakby lzejszy. bo wczesniej to za przeproszeniem chlustało skrzepami.
 
Dzol to fakt, ja po acardzie tez nie miałam skrzepów, ale za to lało sie ze mnie jak z kranu i to przez 4 dni.
A mi akumulator padł w samochodzie [emoji24][emoji24][emoji24] czekam az ktoś podjedzie i mi na kablach go podładuje [emoji24][emoji24]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Dzol to fakt, ja po acardzie tez nie miałam skrzepów, ale za to lało sie ze mnie jak z kranu i to przez 4 dni.
A mi akumulator padł w samochodzie [emoji24][emoji24][emoji24] czekam az ktoś podjedzie i mi na kablach go podładuje [emoji24][emoji24]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
O bidulko musisz nóżkę wystawić ;)
 
Majka na szczęście nie muszę, bo pod domem zdechł :) obdzwoniłam kilka osób, zaraz ciocia moja przyjedzie z kablami [emoji1][emoji12]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Majka na szczęście nie muszę, bo pod domem zdechł :) obdzwoniłam kilka osób, zaraz ciocia moja przyjedzie z kablami [emoji1][emoji12]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
Żartowałam, domyślam się że jadąc się nie rozładował hehehe :-D
 
Hej dziewczyny.nie pisalam bo nie mialam kiedy. Umowilam sie na 8.11 do ginekologa swojego.zobaczymy co powiedziala na wyniki testow owu. Popros ja o monit jednak choc ona dopiero po 8 miesiacach staran robi. Czekam na @ i tyle u mnie.

Rene w szpitalu zawsze jest mozliwosc zarazenia sie czyms.
Bum wyglada na to ze byla. Ale juz przynajmniej Ci tak nie skacze jak poprzednie ;) idzie w dobra strone.

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny rzadko pisze ale czytam ciagle.U nas chyba sie udalo dzis 10 lub 11 dpo i test pozytywny do tej pory z szoku wyjsc nie moge! Winowajcom moich niepowodzen byl progesterob pierwszy cyll z dupkiem i castangusem i zaskoczylo mam nadzieje tylko ze nie skonczy sie tak jak ostatnio biochemiczna..

Agnesis ja tez nie chcialam testowac a tu dzisienszy sen o pozytywnym tescie mnie zmoblizowal.

Bum ewidentnie po owu trzymam kciuki!! Bierz dupka i zaciskaj nogi!!

Dzol.ja odstawialam.na.@ acard po @ bralam co drugi dzien a po owu juz dziennie.

1476698598035.jpg


Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476698598035.jpg
    1476698598035.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 184
Do góry