reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Tyle się dowiedziałam, co i nic [emoji14]
Michał robi duże postępy ..
Problemy z gadaniem wynikają z braku szanowania zasad, których nie rozumie. Jeśli coś jest białe dla niego ma wszystkie odcienie ...nad tym trzeba pracować i będzie chodził na terapię grupową z ''innymi gadułami'' Ma problemy z sygnalizowaniem potrzeb, nie rozumie, że można o czymś powiedzieć i coś uzyskać, reaguje wtedy płaczem i złością. - JAK CHYBA KAŻDE NORMALNE DZIECKO. Nie umie odwlec w czasie swojej potrzeby - tu akurat racja. Musi mieć już i teraz to co chce. Zaniedbania Pań z przedszkola dają o sobie znać. - Jak gadał pozwalały mu iść na dywan się bawić - i nie uczestniczył w zajęciach - przez co nie słuchał- nie nauczył się,- będziemy nadrabiać te zaległości.
Integracja sensoryczna potrzebna na już (jutro ma drugie zajęcia), gdyż w momencie przeładowania emocjonalnego zaczyna się wiercić i gadać i trzeba nad tym pracować.
Od poradni szkoła dostanie wytyczne, że dziecko potrzebuje dodatkowych zajęć indywidualnych w celu nadgonienia rówieśników. Do motywacji potrzebuje chwalenia - ale bez przesadyzmu. System motywacyjny troszkę będzie zmieniony. No i psycholog by poprawić rozumienie zasad.
Ot i tyle ...
Czyli jest " normalnie " ... ciekawe czy pani wychowawczyni zrozumie treść opinii ....
 
reklama
Czyli jest " normalnie " ... ciekawe czy pani wychowawczyni zrozumie treść opinii ....

Pandzia stara się rozumieć.Od 21 września nie wpisała mu żadnej uwagi - a to już nowość (chociaż dzisiaj podejrzewam będzie i to nie jedna) bo ma aż 5 lekcji. Po 3 zaczyna się wiercić to po 5 da jej do wiwatu :p
No szkoda mi go ogólnie ...Tak bardzo szuka akceptacji wśród kolegów, że byłby w stanie zrobić najgorsze głupstwo, gdyby tylko kazali. A to znaczy, że jest bardzo podatny na manipulację. Taka pierdoła co tylko gada i się wierci.
 
Jak pamietam za dzieciaka u nas nikogo nie wysłali do poradni ani do psychologa, do póki nie zawalił roku :p były inne metody i to nie koniecznie linijka i lanie. Jak mi matka sterczała nad głowa i gadała pół dnia po zebraniu w szkole to szybko nauczyłam sie zachowywać w miarę ok. Z ocenami nie miałam problemów, tylko z zachowaniem ;) a mama jeszcze umiała konsekwentnie upierdzielic wszystkie przyjemności.


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Ooo Nessi właśnie. Moj tez zrobiłby każda głupotę żeby kolegów zadowolić. Okropna cecha, nie wiem skąd ja przywlókł, bo my to takie cholery byliśmy, ze to my prędzej komuś wymyslilibysmy głupie zadanie, niż je wykonali ;)


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
anula ponoć książki fajne , sąsiadka czyta dużo i stwierdziła , że powinny mi się spodobac [emoji4]

majka a ty gdzie sie podziewasz bylas na becie?

wff2krhmvaem9yip.png
Hejka! Jakoś nie mogę się ogarnąć. Właśnie się obudziłam. Jutro po pracy idę na bete. Liczyłam na wizytę u lekarza no ale z kolejkami nie wygram. Pakiet jeszcze nie wszedł a prywatnie też kolejki i stanęło na 11 października.
 
Majka a jakieś objawy ciazowe masz? Kiedy ci ten test wyszedł w ktorym dc ?

wff2krhmvaem9yip.png
29 i 30dc wyszły mi ładne różowe kreski ale jaśniejsze a potem już ładne ciemne. Od tygodnia strasznie bolą mnie piersi, myślałam że to wina inofemu ale jak już schodząc po schodach musiałam je trzymać 29dc pojechałam po leprze testy bo te z zestawu nie wychodziły. Nie mam wątpliwości że coś tam się dzieje.
A mam ptytanko. Jakby to była ciąża poza maciczna albo bez zarodka, pusta to beta będzie obniżona?
 
majka czemu masz takie obawy?
nie wiem jak przy cp , ale mi przy pustym jaju rosla beta normalnie ....


a miala , ktoras was takie przeczucie ze jest w ciazy ?
 
reklama
Hej

Majka mi przy biochemicznej kreski w ogole nie ciemnialy i nie.mialam.zadnych objawow wiec mysle ze u Ciebie jest ok:-) a pozamaciczna podobno boli.

Bum ja poki co mam ciagle przeczucie ze nie jestem i niestety sie nie myle....

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry