reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

nati: to szykuje ci się przyjemny, rodzinny weekend. Myślę, że w trakcie tych 4 dni i słonko będzie, a może i przez cały pobyt :) Macie już jakiś plan na zwiedzanie czy idziecie na żywioł? :)

luska: jak tam mąż się czuje i jego noga?

xbum: smaku narobiłaś i aż przyspieszę sobie kolację :p

Coś mi dzisiaj podwozie szaleje...jakoś tak dziwnie. Niby nie boli ale tak dziwnie jakby ciągnie albo kłuje czasami. Albo bliźniaki albo jelita :D Hahaha
 
reklama
Jugo hahaha :D a rób jakby nie patrzeć to już po 18-stej :)
Szybo te dni lecą ale może nawet i dobrze ...
Trzymam kciuki by jednak bliźniaki to były :p


Kurczę dziwna sytuacja na telefonie w apce mam tabelke podwójnie to samo , wchodzę na laptopa wszystko ok ...
Jakieś zwidy mam :D
 
Olcia a fotka piekna;)

Jugoslawa no ja mam tez czasem klucia:/ przedwczoraj po rowerze podrzusze mnie bolalo...a wczoraj przez dluzsza chwile kulo w dole i dzis rano tez...
Zaciskam kciuki&&&&&
Ja niby u siebie widze cien cienia haha ;)[emoji4] albo przebarwienie hihi
 
W koncu was nadrobilam to nowe forum jest okropne wiesza sie nie mam funkcji polubienia masakra ja chce stare forum
U mnie ok @ juz sie skonczyla wiec czekam na dni plodne jugus trzymam kciuki za ciebie
Ness jak tam
Tynka pogadaj z mezem
I nie pamietam co ktorej mialam pisac
 
Jugo - plany takie ze jutro przyjedziemy zameldujemy sie w hotelu ' mariot' potem obiadek / spacerek z hotelu okolo 4 km do nowego meczetu ....troche pozwiedzamy chyba ze dostane @ to dupa zbita wroce do hotelu i bede jesc czekolade :-) a piatek i sobota spedzamy na mistrzostwach swiata 'world of tanks ' - gry itd branza mijego m ja robie za fotografa .....wieczorkiem jak pogoda dopisze to spacerki i kolacyjka .... w niedziele wyjazd i powrot w strone kakowa ... bo trzeba do domu wracac i dzieciaki odebrac i szykowac do szkoly/ przedszkola
 
reklama
Jugo no jelita w podwoziu to raczej nie :) dobry znak nie jest zły :)

Jula ty nie szaleje tam .... pewnie km natrzaskalas i potem boli .....

oj mocno trzymam za was kciuki :) !

Bum ooo jak ja dawno pyz nie jadłam ... matko ze 100 lat ....

a mi forum działa .... nawet nic nie wiem coby nowe było ... choć ja na telefonie siedzę .....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Do góry