reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Julia jak jest cień cienia to jak nie gratulować? jutri rano siknij!
a ja tak nadal na podłodze :D
Tynka jak nie w Polsce to pojedziecie za granicę i zrobicie in vitro. Ja jednak sądze, że macie szanse bez in vitro
 
reklama
Azylek obys miała rację. Fakt ze on jest młody ale naprawdę długo brał to swinstwo:-( może faktycznie teraz potrzeba czasu. Zarzeka się ze nie będzie nic brał więcej. Oby zrozumiał. Byl taki czas ze on w ogóle przez rok albo więcej odbloku nie robił. Wszystko mu teraz padło. Najgorsze jest to ze na poprawę nasienia nie mamy co liczyć. Oby tylko te problemy z seksem się skończyły bo tak się nie da żyć.
 
Jugo Teczowa kochane sadze ze test sie przebarwil;)
Dzis jest 8 dpo
Prosze;) nic niewidac;)
 

Załączniki

  • 1459964251213.jpg
    1459964251213.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 65
Jugos kochana pocieszasz mnie?;)
A tak serio wiecie ze ja uwielbiam testowac to jest taki fajny czas oczekiwania i wypatrywania tej drugiej kreski;)
Choc wiem ze po wielu miesiacach niesprawialoby mi to juz radosci hehe.
 
tęczowa: też myślę, że to facelle z rossmana :D

julia: obracałam monitorem we wszystkich kierunkach, balansowałam światłem a kreska wciąż była :D Chyba prawdziwa! Siknij jeszcze z rana :D
 
reklama
Do góry