reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Tynka- ale ten twój maz uparty ale chłopy tak maja , może to męska duma sama nie wiem dużo cierpliwości do nie Ci życzę , chociaż wiem ze nie jest Ci łatwo .
Olcia - gratuluje !! Piękna fasolinka tak super wiadomość dzis

Witam sie i miłego dnia
 
Wczorajsza wizyta u gina była beznadziejna .....pierwszy raz byłam u nie ani mnie nie zbadała , bo stwierdziła ze mialm badanie niedawno i ze nie ona jest ginem moim prowadzącym :-/ i nie przepisała mi cloe ,bo powiedziała ze nie mam u nich w papierach zarejestrowanego monitoringu cyklu i mi nie przepisze .... taka zła jestem , bo mi kolejny miesiąc ucieknie , dopiero mam wizytę na 21.04 dokładnie w 15 dc ....... dzis oczywiście z chorej ciekawości zrobiłam test ow i ciążowy masakra niech wymyśla jeszcze inny test to pewnie tez go zrobię hehe
 
Ostatnia edycja:
kruczyca: to dobrze, że masz przetestowane jedzenie, bo to jednak ważne. Ja też nie lubię jak na weselach jest tak wszystkiego dużo nawalone :/ Byłam na kilku takich, że porcje tak wielkie, że goście nawet połowy czasem nie jedli :/ Bez sensu :/ Raz, że się marnuje jedzenie a dwa, że płacisz za coś bez sensu. Na pewno ustalicie pyszne menu :D A co do obrączek to w razie czego na cito wam zmniejsza na szybko, czasem to i tego samego dnia można. To już za 10 dni :D

azylek: no hej :) Progesteron robiłam ok. 7 dni po owulacji. Nie no, nie powinnam narzekać, bo to górna granica normy, ale jakoś tak liczyłam na wyższą wartość :D Ja to mam taki dzień dzisiaj, że mam ochotę kupić bilet i polecieć na jakąś egzotyczną wyspę...tak, żeby móc mieć wszystko w nosie przez tydzień, no może dwa ;)

nessi: najedzona? :D

nati: o matko na jakiego lekarza trafiłaś :/ Co za gin :/ Żeby nawet nie zbadać :/ Dobre z tymi testami :D Widze, że dużo z nas lubi je robić :D
 
Jugosława - pewnie się jej spieszylo i sciemniala ze nie moze ..... gdzie to sloneczko ? Jutro jade do wawy na 4 dni chcialam z m pospacerowac troche pozwiedzac a tu taka pogoda ..... musze dzieciaki do dziadkow spakowac ... wzielam wolne 4 dni i bede odpoczywac
 
My wróciliśmy ze spacerku , bylismy w biedronce , kupiliśmy pyzy z mięsem boczek i zaraz zrobię bo
zgłodnieliśmy a P po pracy zupą się nie najadł :D
i nogi mnie mega bolą ...

Nessi przepraszam , już poprawione wybacz mi ! :rolleyes2:

Olciaaa w fasolkach wszystko , tylko w głównym jeszcze troszkę Ci brakuje do dopisania :)

azylek kidy następna @ ? :)

2016.jpg

fas.jpg
 

Załączniki

  • 2016.jpg
    2016.jpg
    89,8 KB · Wyświetleń: 208
  • fas.jpg
    fas.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 202
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry